باشگاه سقف قرارداد گذاشته و ما هم نظراتی داریمعلیپور: ماندنم به باشگاه پرسپولیس بستگی دارد

0 12

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صداقت باشگاه برای من به اندازه یک دنیا می‌ارزد اما 10 میلیارد برای تمدید قرارداد پیشنهاد نداده‌ام.

به گزارش پرسپولیس نیوز، علی علیپور درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ‌از مسئولان باشگاه به خاطر صداقت‌شان درباره سیستمی که قرار است با بازیکنان تیم پیش ببرند تشکر می‌کنم. همین صاف بودن برای من به اندازه یک دنیا می‌ارزد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس نظراتی داد اما پس از جلسه چهارشنبه هفته قبل نظرات خود را با وکیلم مطرح کردیم و قرار است این مسائل در هیأت مدیره بررسی شود. در واقع اینکه امروز تکلیف من مشخص شود یا فردا بستگی به نظر هیأت مدیره دارد.

مهاجم تیم پرسپولیس درباره اینکه شنیده‌ می‌شود پیشنهاداتی از بلژیک و قطر دریافت کرده است، توضیح داد: دوست ندارم درباره بحث دیگری صحبت کنم زیرا امروز صحبت‌های دوستانه خوبی را با مسئولان باشگاه انجام دادم. حداقل همه چیز شفاف شد و شبهه‌ای از طرف باشگاه یا ما باقی نمی‌ماند. 6 سال با همه شرایط در پرسپولیس بودم و تا جایی که امکان داشت از لحاظ مالی همه چیز را رسانه‌ای کردیم.

علیپور اضافه کرد: درباره اتفاق‌هایی که در ایران می‌افتد و بازیکنانی که به تیم‌های مختلف می‌آیند و می‌روند قضاوت‌کننده نیستم اما همیشه می‌گوییم اشتباه شد و رفت. همین اشتباهات سبب شکایت یک بازیکن خارجی می‌شود و وی 2 برابر قراردادش را هم می‌گیرد.

وی افزود: به این مسائل کاری ندارم و هیچ کلاسی هم برای باشگاه پرسپولیس نمی‌گذارم. مدیون هواداران هستم و قاطعانه می‌گویم اسم مرا پرسپولیس،  هواداران و کمک مربیان و هم‌تیمی‌هایم بزرگ کرده است.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: خودم را کنار می‌گذارم اما باید به بازیکنان دیگر ایرانی هم توجه شود. چرا باید یک بازیکن خارجی به ایران بیاید و پس از خروج با شکایت 2 برابر قراردادش را هم بگیرد؟ فکر می‌کنم در این شرایط اقتصادی چنین کاری درست نیست.

علیپور درباره احتمال ادامه حضورش در پرسپولیس توضیح داد: این موضوع بستگی به باشگاه دارد. پرسپولیس اعلام کرده برای تمدید قرارداد بازیکنان سقفی دارد و ما هم نظراتی داشتیم که از طریق وکیلم ارائه شد.

وی درباره اینکه وقتی می‌گوید 6 سال در پرسپولیس بودم یعنی نکته‌‌ای درباره ادامه حضورش در این تیم وجود دارد، گفت: شاید شما اینگونه تفسیر کنید. 6 سال در پرسپولیس بودم و اگر امسال هم باشم سال‌های حضورم در این تیم به هفت سال می‌رسد. خواهش می‌کنم کاری به داستان‌های حاشیه‌ای نداشته باشیم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه شنیده می‌‌شود 10 میلیارد تومان برای تمدید قرارداد خود به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داده گفت: آیا شما درباره این رقم اطلاع دقیقی دارید؟ هرکس چنین ادعایی می‌کند باید باشگاه آن را با سند و مدرک نشان بدهد.

علیپور درباره اینکه یکی از بازیکنان جدید پرسپولیس قرارداد فصل گذشته‌اش یک میلیارد و 200 میلیون تومان بوده و اکنون برای 2 سال از پرسپولیس می خواهد حدود 6.5 میلیارد تومان پول بگیرد، گفت: همین بحث را می‌توانید درباره من هم بکنید. این سؤال‌ها را بهتر از مدیران باشگاه بپرسید و برای تمدید قراردادم چنین مبلغی به باشگاه پیشنهاد نداده‌ام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.