به دلیل اعتراض به مشکلات مالیپرسپولیسی‌ها سیدجلال را به باشگاه فرستادند

0 12

بازیکنان پرسپولیس نسبت به بی‌توجهی باشگاه برای پرداخت و تسویه مالی شاکی هستند و خواهان مشخص شدن وضعیت خود پیش از اعزام به قطر شدند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در شرایطی که پرسپولیس تمرینات خود را برای حضور در دوحه و انجام دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان استارت زده، بازیکنان این تیم همچنان منتظر مشخص شدن تکلیف مالی خود هستند.

مهدی رسول پناه علیرغم جلساتی که طی چند روز اخیر با سرخپوشان داشته، نتوانسته تعهدات باشگاه با بازیکنان را به سرانجام برساند تا آنها امروز ب نتیجه نهایی برای مشخص شدن تکلیف خود برسند.

در این رابطه در جلسه ای که امروز و پیش از تمرین بین بازیکنان برگزار شد، قرار شده تا سیدجلال حسینی کاپیتان اول پرسپولیس به عنوان نماینده بازیکنان فردا در باشگاه حاضر شود و جلسه‌ای در این زمینه با مدیران داشته باشد.

کاپیتان سرخپوشان قرار است در این جلسه گلایه بازیکنان را به گوش رسول پناه رسانده و تصمیم نهایی آنها را برای مشخص شدن دریافتی و مشکلات مالی را جویا شود.

پرسپولیس در شرایطی به زودی باید راهی قطر شود که بازیکنان اعتقاد دارند در شرایط کنونی که باید بعد از قهرمانی در لیگ برتر راهی دوحه و آماده تقابل با رقبای قدرتمند خود شوند، باشگاه باید هر چه زودتر تکلیف مسائل مالی و بندهای قرارداد آنها را مشخص کند.

باید دید در جلسه سیدجلال حسینی به عنوان نماینده بازیکنان، کاپیتان به نتیجه لازم برای آزام کردن جو درون اردویی تیمش دست خواهد یافت تا سرخپوشان با تمرکز لازم راهی قطر شوند یا اتفاق دیگری خواهد افتاد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.