بازی اول با پیراهن پرسپولیس سخت استسعید آقایی: نمی‌خواهیم زود از دوحه برگردیم

0 42

مدافع چپ پرسپولیس ابراز امیدواری می‌کند با تکرار برد مقابل التعاون به جواز صعود از مرحله گروهی نزدیک شوند.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از ورزش سه، سعید آقایی، مدافع فصل گذشته سپاهان که به پرسپولیس پیوسته، در اولین نمایش خود در ترکیب این تیم در لیگ قهرمانان توانست نظر کادرفنی را جلب کند و در سمت چپ دفاعی شرایط خوبی را دنبال کرد.

او درباره دیدار مقابل التعاون به خبرنگار ما می‌گوید: همانطور که آقای گل محمدی گفتند برخلاف نیمه اول توانستیم در نیمه دوم کنترل بازی را کاملا در دست بگیریم. حریف به خوبی توسط کادرفنی ما آنالیز شده بود و بر اساس آن توانستیم موقعیت‌های خوبی را شکل دهیم و خوشبختانه در نهایت نیز با برد به کار پایان دادیم.

آقایی در ادامه درباره 4 امتیازی شدن پرسپولیس می‌گوید: این اتفاق امیدوارکننده‌ای برای ما خواهد بود. کسب 4 امتیاز از دور رفت می‌تواند شرایط را برای صعود فراهم کند. هنوز کار تمام نشده است و ما ناامید نیستیم. هم التعاون و هم الدحیل حریفان قدرتمندی هستند و الان هم با توجه به امتیازاتی که دارند مدعی اصلی صعود محسوب می‌شوند. بازی بعدی ما با التعاون خیلی حساس‌تر و سرنوشت ساز است. باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و نگذاریم شانس صعود از دست ما خارج شود. تکرار برد مقابل التعاون قطعا کلید صعود ما خواهد بود. البته نباید الشارجه را هم دست کم گرفت. قطعا کادرفنی طی مدت باقیمانده با آنالیز دقیق حریفان شرایط را برای دستیابی به نتیجه فراهم خواهند کرد.

مدافع تازه وارد پرسپولیس درباره اولین حضور خود با پیراهن این تیم گفت: در ابتدا باید از حمایت کادرفنی، هم‌تیمی‌هایم و خصوصا هواداران تشکر کنم. حس ویژه‌ای داشتم و حمایت هواداران هم باعث شد تا انگیزه‌ام چند برابر شود. قطعا تمام توان و انگیزه‌ام را به کار خواهم گرفت تا در دیدارهای بعدی نمایش بهتری داشته باشم. با این حال مهم برد پرسپولیس بود و همه ما الان از این موضوع خوشحال هستیم. مسلما بازی اول در تیمی به بزرگی پرسپولیس سخت است و شما تصور کنید که در آن هواداران هم حضور نداشته باشند. شاید اگر بخواهم توصیف کنم باید بگویم انگار هزار کیلو بار روی دوش شما باشد و بازی اول اینقدر سخت است. اما خوشحالم که در این بازی با حمایت و تلاش بیشتر توانستیم به نتیجه برسیم و خوشبختانه کادرفنی و هواداران هم از نتیجه و هم از عملکردمان رضایت داشتند.

آقایی درباره شانس صعود از این مرحله گفت: نمی‌خواهیم کارمان در این مرحله به پایان برسد و به بازگشت زودهنگام فکر هم نمی‌کنیم. آقا یحیی بهترین‌ها را می‌خواهد و اصلا در پرسپولیس همیشه باید بهترین بود و مهمتر اینکه به دنبال بهترین اتفاقات بود. صعود از این مرحله برنامه اول ماست و انشاالله با عملکرد مناسب طی سه بازی بعدی به این خواسته خواهیم رسید.

وی درباره عدم هماهنگی که سرمربی نیز به آن اشاره کرد نیز گفت: قطعا این موضوع در بازی‌های بعدی برطرف خواهد شد. فرصتی برای هماهنگی با توجه به اینکه بازی تدارکاتی نداشتیم وجود نداشت اما سعی می‌کنیم خیلی زود با تدابیر تاکتیکی آقای گل‌محمدی به این موضوع نزدیک‌تر شویم.

مدافع چپ پای پرسپولیس که اکنون با دو پاس گل در کنار اینیستا قرار دارد درباره هدف خود گفت: خیلی امیدوارم بیشتر برای تیم پرسپولیس تاثیرگذار باشم. اما همانطور که گفتم در وهله اول مهم موفقیت تیم است. کسی به موفقیت فردی فکر نمی‌کند و قطعا ارزشمند نخواهد بود. اما موفقیت فردی در راستای تیم می‌تواند ما را به هدف نهایی برساند. امیدوارم بتوانم در دیدارهای بعدی در زمینه پاس هم برای هم‌تیمی‌هایم موفق باشم و یک اتفاق شیرین را در کنار هم رقم بزنیم. در این راه به انرژی مثبت هواداران چشم دوخته‌ایم و از بالاترین توان برای رضایت آنها سود خواهیم برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.