تذکر پرسپولیسی ها به AFC برای شرایط پاختاکورشیری همچنان منتظر صدور ویزا برای سفر به قطر

0 19

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس هنوز موفق به حضور در قطر نشده و منتظر صدور روادید است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی شیری که موفق نشده بود همراه کاروان پرسپولیس راهی قطر شود و در بازی اول این تیم مقابل التعون عربستان هم غایب بود، هنوز موفق به دریافت ویزا برای سفر به قطر نشده است.

این بازیکن در حال انجام امور سفرش است اما فعلا مجوز سفر نگرفته است.

* جواب تست کرونای  اعضای تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته انجام دادند همه منفی اعلام شد.

* باشگاه پرسپولیس با وجودی که اولین باشگاهی بود که به ای اف سی بابت کوچک بودن هتل و استقرار 6 تیم در آنجا اعتراض کرده بود از جای خود نقل مکان نکرد. شب گذشته با تصمیم ای اف سی اعضای تیم استقلال جا به جا شدند اما کاروان سرخپوشان در هتل دوسیت دوحه ماندگار شدند. مسئولان این تیم بعد از بازدید از هتل های دیگر و یکسان بودن شرایط هتل دیگر، ترجیح دادند که تیم را جا به جا نکنند.

* با توجه به استقرار تیم پاختاکور در هتل سرخپوشان و انجام دو بازی این تیم مقابل الهلال عربستان، مسئولان پرسپولیس از نماینده ای اف سی در هتل خواستار تشدید پروتکل های بهداشتی در مورد این تیم ازبکی شدند.

تیم الهلال دارای چندین بازیکن کرونایی بوده و پرسپولیسی ها برای احتیاط بیشتر از مسئولان هتل و نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستند تا در مسیرهای رفت و آمد مشترک مثل سالن تمرین، استخر و آسانسورها پروتکل ها سختگیرانه تر اجرا شود.

تیم پرسپولیس امشب از ساعت 22:30 به وقت تهران بازی برگشت خود مقابل التعاون عربستان را برگزار می کند. دیدار رفت دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.