شارجه در ۴۵ دقیقه ویران شدبفرمایید چهار

0 46

هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا، از گروه C پرسپولیس‌ ایران از ساعت ٢١:٣٠ در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف شارجه امارات رفت که در پایان برای پرسپولیس شجاع خلیل‌زاده در دقیقه ٢ ، عیسی آل کثیر در دقیقه ۴١ ، وحید امیری در دقیقه ۴٣ و مهدی عبدی در دقیقه ۹۱ گلزنی کردند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک ،محمدحسین کنعانی‌زادگان،شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی(87- سید جلال حسینی) ، سعید آقایی(80- علی شجاعی)
میلاد سرلک،  احمد نوراللهی،  بشار رسن(80- امید عالیشاه)،  احسان پهلوان(87- آرمان رمضانی) ، وحید امیری، عیسی آل‌کثیر(81- مهدی عبدی)

پرسپولیس‌ این دیدار را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی روی حرکت خوبی که از سمت چپ انجام شد به گل رسید. احسان پهلوان در دقیقه ٢ با عبور از سد یک بازیکن، توپ را روی دروازه شارجه ارسال کرد و شجاع خلیل‌زاده با استفاده از این فرصت گل نخست را با ضربه سر به ثمر رساند.

در ادامه این دیدار پرسپولیس در ١۵ دقیقه ابتدایی مالک توپ و میدان بود و روی چند صحنه هم پرسپولیسی‌ها سعی داشتند با شوت از راه دور دروازه را هدف قرار بدهند که این فرصت‌ها به گل تبدیل نشد.
در دقیقه ٢١ این دیدار خطای سیامک نعمتی روی ولیتون مورایس باعث شد داور اعلام ضربه ایستگاهی کند و در ادامه کورونادو با استفاده از این فرصت قصد داشت دروازه پرسپولیس را باز کند اما شوت این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.
در دقیقه ٣١ یک ارسال پشت مدافعات پرسپولیس‌، ولیتون مورایس را درون محوطه جریمه پرسپولیس‌ صاحب توپ کرد اما شوت این بازیکن را حامد لک به کرنر فرستاد.

در دقیقه ٣٢ احمد نوراللهی پشت محوطه جریمه پرسپولیس‌ روی کایو فرناندز مرتکب خطا شد و در ادامه همین بازیکن تلاش کرد با استفاده از ضربه ایستگاهی دروازه پرسپولیس را هدف قرار دهد که شوت او به دیوار دفاعی برخورد کرد.
یک دقیقه پس از این صحنه، روی یک ضد حمله، با پاس وحید امیری، آل‌کثیر درون محوطه جریمه شارجه به توپ رسید اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ٣۶ حرکت خوب بشار رسن و سپس پاس سیامک نعمتی فرصت خوبی برای احمد نورالهی ایجاد کرد تا با یک شوت دروازه شارجه را باز کند اما شوت او به اوت رفت.

در دقیقه ۴١ روی یک ارسال خوب روی دروازه شارجه توپ به آل‌کثیر رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۴٣ حرکت خوب پهلوان از سمت چپ و در ادامه ارسال سرلک روی دروازه، باعث شده وحید امیری گل سوم تیمش را با یک ضربه سر به ثمر برساند.

نیمه دوم؛

١۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم شاهد بازی آرام‌تری از هر دو تیم بودیم اما در لحظاتی سفیدپوشان شارجه تلاش زیادی انجام دادند که فرصت گلزنی ایجاد کنند که ناکام بودند. در مقابل، شاگردان گل‌محمدی هم بازی را کنترل کردند و سعی داشتند با بستن فضاها، اجازه حرکت را به یاران شارجه ندهند.
در دقیقه ۶٢ این دیدار ولیتون مورایس درون محوطه جریمه پرسپولیس‌ صاحب توپ شد اما واکنش خوب لک اجازه نداد شوت بازیکن شارجه به گل تبدیل شود.

در دقیقه ٧٢ خطای سعید آقایی پشت محوطه جریمه پرسپولیس‌ یک ضربه ایستگاهی به حریف داد و در ادامه ایگور کورونادو سعی داشت با استفاده از این فرصت دروازه پرسپولیس را هدف قرار دهد که شوت او راهی اوت شد.

در دقیقه ۹۱ بازی، پرسپولیس توسط مهدی عبدی به گل رسید تا با یک برد شیرین از گروهش صعود کند.

با این نتیجه پرسپولیس‌ ایران ١٠ امتیازی شد و با توجه به شکست یک بر صفر الدحیل مقابل التعاون ، به عنوان تیم صدر نشین به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد و یکشنبه بعد از ظهر به مصاف السد قطر خواهد رفت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.