پرسپولیسی‌ها باغیرت مقابل الشارجه بازی کنندرضایی: امیدواری زیادی برای صعود پرسپولیس وجود دارد

0 21

مدافع اسبق پرسپولیس گفت: لیگ قهرمانان آسیا از لیگ ایران سخت‌تر است و باید به بازیکنان حق داد که هنوز با هم هماهنگ نشده باشند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شیث رضایی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شکست یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: پرسپولیس در دو بازی با التعاون توانست پیروز شود. من مردد بودم و فکر می‌کردم این بازی‌ها مساوی شود اما تیم برد و صدرنشین شد.

وی افزود: با این حال معتقدم که فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و دیدید که تیم ما مقابل الدحیل شکست را پذیرفت و از شرایط خوبی که داشت، فاصله گرفت. البته شخصا فکر می‌کردم با توجه به اینکه علیپور و ترابی جدا شده‌اند، اوضاع تیم آشفته شود اما پرسپولیس توانست از التعاون عربستان امتیاز بگیرد. متاسفانه به خاطر باخت به الدحیل قطر، همه چیز به بازی بعد کشیده شد اما امیدواری‌های زیادی وجود دارد و ما به امید زنده‌ایم. ان‌شاءالله پرسپولیس صعود کند.

رضایی درباره بازی پیش‌رو پرسپولیس مقابل الشارجه، گفت: هیچ تیمی برای مساوی بازی نمی‌کند. امیدوارم پرسپولیس از فرصت‌هایش در این بازی بهتر استفاده کند. قطعاً بازی به بازی، هماهنگی تیمی بیشتر می‌شود و باید به بازیکنان حق بدهیم که در دو بازی، آن هم لیگ قهرمانان آسیایی که از لیگ برتر خودمان سخت‌تر است آن‌چنان که باید، با هم هماهنگ نشده بودند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: از لحاظ سخت‌افزاری و امکانات، تیم‌های غرب آسیا خیلی خوب هستند ولی ما ایرانی‌ها چیزی به نام غیرت داریم و امیدوارم پرسپولیسی‌ها با غیرت مقابل الشارجه بازی کنند و در نهایت به برتری برسند.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.