محرومیت عیسی انگیزه ما را بیشتر کردگل محمدی: به آنها که نمی خواستند به فینال برسیم جواب محکمی دادیم

0 27

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از مادران ایرانی به ویژه مادر عیسی آل کثیر تشکر می کنم.
به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از دیدار با النصر عربستان اظهار داشت: زیاد نمی توانم درباره بازی صحبت کنم زیرا باید از خیلی ها تشکر کنم(گل محمدی در میان صحبت هایش چندین بار بغض کرد) از همه هواداران که حمایت کرده و همیشه پشتیبان ما بودند، تمام مادران ایرانی به ویژه مادر عیسی که می دانم خیلی دوست داشت فرزند خود را در بازی با النصر ببیند تشکر می کنم.به همه تبریک می گویم و این پیروزی بزرگ را به آنها تقدیم می کنیم.

وی افزود: به تمام بازیکنانم که واقعا در این دوره از بازی ها بزرگی کردند و با تمام مشکلات شان دویدند، جنگیدند و غیرت و شرف گذاشتند. از حیثیت مردم ایران دفاع کرده و آبروداری کردند. دوست دارم از تمام افرادی که دل شان با پرسپولیس بود و می خواستند این تیم به فینال برود تشکر کنم. خیلی ها هم دوست نداشتند این اتفاق برای ما رخ بدهد که جواب محکمی به همه آنها دادیم. از این اتفاق خیلی خوشحالیم و ان شاالله بتوانیم در فینال هم قهرمان شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چگونه توانستید با وجود اخراج یک بازیکن پرسپولیس در پنالتی ها برنده شوید، توضیح داد:به این برد و راهیابی به فینال لیگ قهرمانان باور داشتیم و این موضوع را در چهره تک تک بازیکنانم می بینم. اتفاقی هم که امروز برای ما به دلیل محرومیت آل کثیر افتاد، انگیزه های مان را چند برابر کرد. نقطه عطفی بود تا برای دیدار با النصر با وجود سختی هایی که داشتیم و مقابل تیمی قرار گرفتیم که فوتبال خوب و قوی بازی می کند انگیزه داشته باشیم.

گل محمدی تصریح کرد: از شروع کارمان و قبل از اعزام به دوحه مشکلات زیادی داشتیم وبه جز این موضوع، بازیکنان مان هم مصدوم بودند اما انگیزه بچه ها هیچ وقت کم نبود. ایمان آنها زیاد بود اما باورشان برای پیروزی لحظه به لحظه بیشتر می شد. تنها انگیزه آنها هم شاد کردن دل هواداران بود و فقط می خواستند در شرایط فعلی به مردم ایران و پرسپولیسی ها شادی بدهند. انگیزه و خواست آنها واقعا ارزشمند و قابل ستایش است.

یک خبرنگار عرب زبان از یحیی گل محمدی درباره نظرات متفاوتش قبل و پس از بازی درباره محرومیت آل کثیر سوال پرسید که وی از این سوال تعجب کرده و گفت من قبل بازی هم گفتم انگیزه بازیکنانم با این اتفاق بالا رفته است، توضیح داد: در جلسه فنی بودیم که خبر محرومیت آل کثیر را به ما دادند. شوک عجیب و غریبی بود و تاکنون ندیده بودم درباره بازیکنی دو ساعت قبل بازی چننی اتفاقی رخ بدهد و این جریمه سنگین شایسته عیسی نبود.

وی اضافه کرد: آل کثیر این خوشحالی را در سال های اخیر و از زمان به دنیا آمدن برادرزاده اش انجام می داد و این نوع شادی اش در لیگ ایران هم سابقه دارد. این رقابت ها هم اولی بازی های بین المللی عیسی است و تاکنون به جز ایران جایی باز نکرده بود که بخواهد از این شادی تعبیر نژادپرستانه ای داشته باشد. قطعا به این رای اعتراض می کنیم و باید رای محرومیت آل کثیر را تغییر داد زیرا نمی شود درباره آینده یک بازیکن به این راحتی تصمیم گیری کرد.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: آل کثیر واقعا جوان خوبی است و باید درباره این مساله تجدیدنظر شود. شوک خوبی به ما وارد نشد اما از همین موضوع توانستیم در جهت ایجاد انیگزه بیشتر استفاده کنیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.