آدم بزرگ درAFC نداریمخوردبین: پرسپولیس امسال قهرمان می شود

0 17

سرپرست سابق پرسپولیس امیدوار است این تیم امسال در لیگ قهرمانان آسیا در جایگاه نخست قرار بگیرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمود خوردبین در مراسم استقبال از کاروان پرسپولیس درباره راهیابی این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:  واقعا بچه ها سنگ تمام گذاشتند. با وجود همه مشکلاتی و سنگ اندازی‌هایی که بود بردند و راهی فینال شدند.

وی درباره اینکه از بازی پرسپولیس با النصر چه حسی داشتید، عنوان کرد: دوست داشتم خودم آنجا بودم. می‌دیدم با تیم ما چه می‌کنند، مشکلاتی از نظر داوری به وجود آوردند، خبری هم که قبل از بازی دادند بسیار بد بود. ما فرد بزرگی نداریم که بتواند اینجا از تیم و از  بازیکن دفاع کند.

سرپرست سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا انتقاد شما از فدراسیون است و اینکه لابی نداریم، تصریح کرد: همه می‌بینیم. چطور بازیکنی که در تیم صنعت نفت هم همین کارها را داشته حالا این گونه محروم شود؟ معلوم است ما آدم نداریم یا آدم کوچک داریم اما آنها آدم بزرگ دارند.

این پیشکسوت پرسپولیس، درباره میش بینی اش از فینال، گفت: تیم قهرمان شده همه به به می‌کنند، بیایند تا فینال  به تیم کمک کنند این تیم ۱۰۰ درصد قهرمان می‌شود.

خوردبین در پاسخ به این سوال که پرسپولیس، قبلا فینال رفته و فکر می‌کنید این دوره چه نتیجه‌ای حاصل شود، عنوان کرد: من می‌گویم امسال می‌تواند ببرد به شرطی که کمک کنند.

وی همچنین درباره نقش سرپرست، خاطرنشان کرد: نقش مدیر مهم است و او مشکلات را رفع می‌کند. به نظرم بقیه داخل زمین کار می‌کنند، بیرون زمین کارها برعهده مدیر است تا تیم با خیال راحت به زمین برود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.