بهاروند: شکایت النصر به‌جایی نمی‌رسد

0 42

سرپرست فدراسیون فوتبال تاکید کرد شکایت تیم النصر علیه تیم پرسپولیس به‌جایی نمی‌رسد و بازیکنان این تیم قانونی در مسابقات حاضر شده‌اند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حیدر بهاروند در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال خراسان شمالی در واکنش به شکایت النصر از تیم پرسپولیس عنوان کرد: برابر بررسی‌های انجام‌شده حضور بازیکنان پرسپولیس در بازی با النصر در نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا قانونی بوده است.

وی همچنین تأکید کرد: این شکایت به‌جایی نمی‌رسد و هیچ مشکل قانونی در این عرصه وجود ندارد.

سرپرست فدراسیون فوتبال همچنین درباره محرومیت آل کثیر گفت: انتظار این محرومیت را نداشتیم اما نتیجه خوبی در بازی برای تیم ما رقم خورد. وی درباره تلاش‌های برای کاهش محرومیت این بازیکن تصریح کرد: پیگیری‌ها در حال انجام است.

گفتنی است درپی شکایت النصر از تیم پرسپولیس به اتهام استفاده از بازیکن غیرمجاز در رقابت نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه‌ای به فدراسیون ایران زده تا این تیم توضیحات خود را راجع به این موضوع اعلام کند.

پرسپولیس در مسابقه روز شنبه خود برابر تیم النصر عربستان توانست پس از تساوی در وقت‌های قانونی، با نتیجه 5 بر 3 در ضربات پنالتی به پیروزی برسد و به فینال رقابت‌ها راه پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.