فکری: قرارداد با نساجی را نخوانده امضا کردم مدیرعامل نساجی: از او شکایت می‌کنیم

0 104

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران درباره عقد قرارداد فکری با استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، علی امیری گفت: این موضوع را بخش حقوقی باشگاه پیگیری می‌کند و از طریق سایت باشگاه نساجی اطلاع رسانی می‌کنیم.

امیری درباره شکایت از فکری بیان کرد: تیم حقوقی در اختیار گرفته ایم که روی موضوع شکایت از فکری کار می‌کنند و به زودی نتیجه را اعلام می‌کنیم. او درباره اینکه گفته می‌شود مهدی تارتار سرمربی نساجی می‌شود، گفت: ما با هیچ مربی مذاکره‌ نکرده ایم، چون با استعفای فکری مخالفت کرده ایم و او را همچنان سرمربی تیم خود می‌دانیم.

امیری درباره اظهارات فکری مبنی بر اینکه مسئولان باشگاه نساجی در قرارداد او دست بردند، اظهار کرد: این موضوع هم بخش حقوقی پیگیری می‌کند و اگر لازم باشد قرارداد فکری را منتشر می‌کنیم.

گفتنی است محمود فکری، سرمربی مستعفی تیم فوتبال نساجی مازندران که ساعاتی پیش در باشگاه استقلال حضور یافته بود تا با این مدیران آبی پوش مذاکرات خود را برای قبول هدایت تیم فوتبال استقلال تهران انجام دهد، دقایقی قبل باز هم وارد ساختمان این باشگاه شد. به احتمال زیاد تا ساعتی دیگر قرارداد فکری با استقلال نهایی خواهد شد.

فکری صبح امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها از تصمیم جدی خود برای حضور روی نیمکت استقلال در فصل آتی خبر داد و گفت:‌ در بحث رفاقتی که با مدیران نساجی داشتم، اصلا قرارداد خودم را با نساجی نخواندم و امضا زدم و بعدا متوجه شدم دوستان بندی در قرارداد من گذاشتند که باید ۵ برابر غرامت داده شود. این مساله بعد از بازی با استقلال برای من روشن شد. آن‌ها یک نسخه از قرارداد را به من ندادند چون می‌دانستند اگر می‌فهمیدم چه اتفاقاتی دارد می‌افتد، از دستشان ناراحت می‌شدم. بعد از آن نشست بازی با استقلال، من از سازمان لیگ یک نسخه از قرارداد خود را گرفتم و متوجه شدم دوستان چنین لطفی به من کردند.:

او تاکید کرد: باشگاه استقلال هزینه‌ای نباید برای رضایت‌نامه من بدهد. من حتی شده خانه‌ام را هم می‌فروشم و رضایت‌نامه نساجی را می‌گیرم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.