پرسپولیس همچنان مدعی قهرمانی استحلالی: مهدی عبدی آینده درخشانی دارد

0 41

کارشناس فوتبال ایران معتقد است عبدی آینده درخشانی در پرسپولیس دارد و گل های مهمی را برای این تیم زده و می زند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اسماعیل حلالی درباره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا به مهر گفت: این تیم مزد زحمات خود را گرفت. تمرینات فشرده و تمرکز بالای این تیم، عامل اصلی حضور در این مرحله است. کادر فنی این تیم با آمادگی بالایی توانست ریکاوری بازیکنان را پس از هر بازی انجام داده تا پرسپولیس انرژی خود را تا آخرین بازی در قطر حفظ کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان جدید این تیم افزود: آنها خیلی زود خودشان را از لحاظ ذهنی آماده بازی کردند. انگیزه بالای آنها باعث شد تا تلاش زیادی کرده و به دوندگی پرسپولیس در طول مسابقات کمک کنند.

وی راجع به شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس در خصوص استفاده از این بازیکنان تاکید کرد: از مسائل حقوقی و فعل و انفعالاتی که در این زمینه رقم خورده بی اطلاع هستم اما قطعا تخلف این‌چنینی امکان پذیر نیست. اگر بازیکن نتواند با یک تیم قرارداد ببندد در اتوماسیون مربوط به نقل و انتقالات فیفا با مشکل مواجه می شد.

حلالی درباره احتمال موفقیت این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا افزود: حدود دوماه دیگر تا این دیدار فرصت باقی است. پرسپولیس نیاز به هماهنگی تمام و کمال دارد. ضمن اینکه محرومیت عیسی آل‌کثیر نیز مهم است. بخش حقوقی پرسپولیس باید روی این موضوع کار کند تا محرومیت ۶ ماهه او را کاهش دهند.

پیشکسوت پرسپولیس یادآور شد: با وجود اینکه آل کثیر محروم بود مهدی عبدی توانست جای خالی او را به خوبی پر کند. عبدی آینده درخشانی در پرسپولیس دارد. او گل های مهمی را برای این تیم زده و می زند. بازیکنی که هم در دربی پایتخت و هم نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می تواند تاثیر مستقیم روی نتیجه داشته باشد آینده ای درخشان خواهد داشت.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس تنها ایراد خود را در باشگاه می بیند. تیمی که داخل مستطیل سبز عملکرد فوق العاده ای دارد نیاز به آرامش مدیریتی نیز دارد تا از حاشیه دور باشد. این تیم حالا حالاها مدعی قهرمانی خواهد بود.

کد خبر 5042850

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.