آخرین جزئیات از انتخاب مدیرعامل پرسپولیس

0 12

مدیرعامل یا سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس ظرف یکی، دو روز آینده انتخاب و معرفی می‌شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، میزان نوشت: بعد از استعفای مهدی رسول‌پناه از سرپرستی باشگاه پرسپولیس گمانه زنی‌ها در خصوص سرپرست یا مدیرعامل جدید این باشگاه شروع شد.

در حالی که هواداران پرسپولیس در فضای مجازی خواستار برگشت حمیدرضا گرشاسبی به این باشگاه هستند و حتی کمپین‌هایی هم در این خصوص تشکیل شد، اما گزینه‌های دیگری هم در این چند روز مطرح بوده‌اند.

غیر از گرشاسبی، محمد دادگان، ابراهیم شکوری، درویش، حبیب کاشانی، حسین خبیری، علی رغبتی، علیپور عضو هیئت مدیره پرسپولیس و … گزینه‌های مدیریت باشگاه پرسپولیس بوده اند.

البته از همان ابتدا بحث بازنشستگی گرشاسبی مطرح بود که همین مسئله کار را برای بازگشت گرشاسبی سخت کرد. هرچند گفته شد چند تن از نمایندگان مجلس به دنبال بازگرداندن گرشاسبی به صورت قانونی هستند اما هیچ چیز به صورت رسمی اعلام نشد.

در همین شرایط امروز از علی اکبر طاهری به عنوان جدیدترین گزینه مدیرعاملی پرسپولیس نام برده شد. طاهری که دوران درخشانی در پرسپولیس داشت، یکی از گزینه‌های مدنظر هواداران پرسپولیس است.

با این وجود انتظار می‌رفت امروز مدیر جدید باشگاه پرسپولیس مشخص شود، اما به احتمال فراوان تا چهارشنبه این اتفاق رخ می‌دهد. وزیر ورزش و جوانان دنبال این است تا بهترین گزینه را برای مدیریت باشگاه پرسپولیس انتخاب کند تا این تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا از این جهت مشکلی نداشته باشد.

هرچه هست تا یکی، دو روز آینده تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس مشخص می‌شود تا این باشگاه حداقل از نظر مدیریتی مشکلی نداشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.