پرسپولیس طلبکار جدی‌تر از برانکو داردمشکل اصلی؛ ۶۰ هزار فرانک فیفا

0 10

باشگاه پرسپولیس برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی خود، باید علاوه بر تمام پول برانکو، ۶۰ هزار فرانک هم بابت جریمه دیرکرد و هزینه رسیدگی به فیفا بپردازد تا بتواند پنجره نقل و انتقالات خود را باز کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرداختی مطالبات برانکو ایوانکوویچ به ایرنا گفت: باشگاه پرسپولیس چهار روز پیش مبلغ ۸۵ هزار یورو دیگر از مطالبات برانکو را پرداخت کرد. وکیل او قرار است به محض نشستن پول به حساب، باشگاه را از آخرین وضعیت باقی مانده مطالبات این مربی مطلع سازد تا پس از تامین منابع مالی در آیند‌ه‌ای زود به حساب برانکو واریز شود و پرونده این ماجرا بسته شود.

امیر ساعدوکیل افزود: مشکل اصلی آن ۶۰ هزار فرانکی است که باید به فیفا پرداخت کنیم. به خاطر شرایط تحریم‌ها این امکان وجود ندارد که به صورت مستقیم پرداخت کنیم به همین دلیل باید با فیفا وارد مذاکره شویم تا راهی را برای پرداخت پیدا کنیم. پس از آنکه مطالبات برانکو به طور کامل پرداخت شد، برای حل مشکل فیفا هم اقدام خواهیم کرد.

ساعدوکیل درباره اینکه آیا باشگاه مطالباتی در فیفا دارد که بتواند این پول از آنجا پرداخت شود، خاطرنشان کرد: پس از آنکه پول ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ، چند پرونده دیگر و بخشی از مطالبات برانکو از این پول پرداخت شد، مطالبه‌ای دیگر از فیفا نداریم که بتواند این مشکل را حل کند.

وی همچنین در مورد پرونده شجاع خلیل‌زاده و شکایت باشگاه پرسپولیس از این بازیکن تاکید کرد: او خارج از بازه زمانی که در قرارداد وی ذکر شده است، اقدام به فسخ کرده است. ما هم شکایتمان را به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برده‌ایم. از دید ما خلیل‌زاده تخلف کرده و اگر کمیته وضعیت هم چنین تشخیصی بدهد، آن زمان از طریق فیفا اقدام خواهیم کرد.

ساعدوکیل در رابطه با دفاعیات عیسی آل‌کثیر تاکیدکرد: دفاعیات محکمی در این پرونده داشتیم و لایحه‌های دفاعی خود را ارسال کردیم اما کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) روی مسائل نژاد پرستانه تاکید دارد. سوابق خوشحالی پس از گل آل‌کثیر را فرستادیم اما کنفدراسیون به ما گفت که اگر هوادارانی که این صحنه را می‌بینند برداشت نژادپرستانه کنند، بازیکن با محرومیت مواجه می‌شود و مثال بازیکن بحرین را زد که برابر هنگ کنگ یک خوشحالی پس از گل انجام داد و جریمه شد. با این حال ما دوباره دفاعیاتمان را تکمیل‌تر به AFC ارسال کردیم.

وی در خصوص آخرین پرونده درخواست باشگاه پرسپولیس برای بخشش محرومیت وحید امیری گفت: این پرونده نیز در دستور کار است. البته هنوز اقدامی انجام ندادیم اما در دستور کارمان است که برای این بازیکن هم اقدامات لازم را انجام دهیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.