واکنش رغبتی به انتقاد مجلس بابت انتخاب سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس

0 9

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال و پرسپولیس در خیلی از جاهای دیگر نیازمند کمک نمایندگان مجلس هستند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، علی رغبتی با اشاره به مدیریت جدید این باشگاه اظهار داشت: ان‌شاالله از امروز باشگاه تحت مدیریت آقایان سمیعی و شکوری است.

رغبتی در مورد استعفای خودش گفت: اعضای هیات مدیره تابع مجمع هستند. مجمع باید تشکیل شود و پاسخ تقاضای استعفا یا عضو جدید را بدهد. مجمع هنوز تشکیل نشده است. استعفایم را تقدیم کردم باید ببینیم مجمع چه می گوید.

وی در مورد وضعیت رسول پناه عنوان کرد: در جریان کار او نیستم. از سمت سرپرستی استعفا داده و از امروز سمیعی حاضر می‌شود. از خودش باید سوال کنید.هیات مدیره الان یک جای خالی دارد و اگر استعفاها مورد پذیرش قرار بگیرد جای بیشتری باز می‌شود.

رغبتی در مورد انتقادهایی که به نحوه انتخاب سمیعی وارد شد، اظهار داشت: به هرحال هر سازمانی خودش برای خودش تصمیم می‌گیرد. نظر مجلس هم برای ما محترم است اما باید شرایط باشگاه را در نظر بگیریم. استقلال و پرسپولیس در خیلی از جاهای دیگر نیازمند کمک نمایندگان مجلس هستند. در آن بخش‌ها باید کمک کنند.

وی در مورد اینکه آیا سمیعی عضو هیات مدیره می‌شود، گفت: در این مورد مجمع تصمیم می‌گیرد. در مورد عضویت در مجمع اختیاری نداریم و نظری نمی‌توانیم بدهیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.