توقف خانگی تراکتورتساوی برای ذوب‌آهن و فولاد و سه امتیاز شیرین نساجی

0 36

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و فولاد با تساوی به پایان رسید و نساجی هم آلومینیوم را شکست داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، هفته اول فصل بیستم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام دو بازی دیگر پیگیری شد. در یکی از این بازی‌ها تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید. برای فولاد محمد آبشک(دقیقه ۱۰) و ساسان انصاری(دقیقه ۹۷) از روی نقطه پنالتی و برای ذوب‌آهن دارکو بیدوف(دقیقه ۷۶ و ۷۹)  گلزنی کردند.

از نکات جالب این بازی حضور سعید آذری مدیرعامل فولاد در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر بود. آذری به تازگی از سوی کمیته اخلاق از کلیه فعالیت‌های فوتبال محروم شده است.

در دیگر دیدار امروز تیم‌های آلومینیوم اراک و نساجی از ساعت ۱۶:۴۰ و در ورزشگاه امام خمینی اراک برابر هم قرار گرفتند. این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود نساجی به پایان رسید. گل اول مسابقه روی شوت سعید بیگی و برخورد توپ به مدافع آلومینیوم در دقیقه ۴۴ به ثمر رسید و گل دوم را هم حامد شیری در دقیقه ۵۳ وارد دروازه آلومینیوم کرد. گل سوم نساجی را هم میلاد کمندانی در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند. آلومینیوم اراک در این بازی موقعیت‌های خوبی به دست آورد اما نتوانست از آن‌ها استفاده کند.

دیدار تیم های تراکتور و نفت‌ مسجدسلیمان با نتیجه تساوی خاتمه پیدا کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.