کاویانپور: نباید با یک بازی انتقاد کرد

0 18

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است دیدار با سایپا اولین مسابقه فصل بود و با تنها یک مسابقه نمی‌توان عملکرد تیمی را قضاوت و از آن انتقاد کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حامد کاویانپوربا اشاره به تساوی بدون گل پرسپولیس برابر سایپا در هفته اول لیگ بیستم به ایرنا گفت: دیدار نخست فصل همیشه شرایط خاص خودش را دارد و نمی توان انتظار داشت که تیم ها از همان بازی اول در آرمانی‌ترین شرایط ممکن قرار داشته باشند. در هر صورت پرسپولیس عملکرد بدی نداشت. از طرفی بازیکنان سایپا هم خوب ظاهر شده و با انگیزه از دروازه تیمشان محافظت کردند.

وی افزود: پرسپولیس در خط دفاعی توانسته بود استحکامش را حفظ کند و این موضوع جای شکر دارد که با وجود جدایی یکی از ارکان اصلی خط دفاعی باز هم تیم به خوبی سازماندهی شده دفاع می‌کند و اجازه نمی‌دهد که تیمی خطر چندانی روی دروازه‌اش ایجاد کند. از طرفی سایر بازیکنان هم خوب بودند.

پیشکسوت سرخپوشان یادآور شد: درست است که به خاطر کرونا مسابقات در فاصله کمی نسبت به لیگ قهرمانان آغاز شد اما نمی شود از همین بازی اول انتظار آرمانی ترین شرایط را داشته باشیم. باید صبر داشته باشیم و از هفته های آینده به طور حتم پرسپولیس دوباره به روزهای خوبش بازخواهد گشت.

کاویانپور گفت: پرسپولیس برابر سایپا هم خوب بود و چندین و چند بار دروازه حریف را تهدید کرد. نمی‌توان از تیمی که در یک مسابقه چندین بار خلق موقعیت می‌کند انتقاد کرد اما این شانس پرسپولیس بود که دروازه بان سایپا در بهترین شرایط قرار داشت و در مقابل موقعیت های این تیم ایستاد.

وی در مورد تاثیر جدایی چندین بازیکن در ترکیب سرخپوشان تاکید کرد: این شکل تیمی پرسپولیس است که هر بازیکنی در قالب آن قرار می‌گیرد بهترین عملکرد را دارد. برای بازیکنان جدا شده آرزوی موفقیت می کنم، اما به طور حتم پرسپولیس دوباره همان راه قهرمانی را طی خواهد کرد و جای نگرانی نیست.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه هنوز هم این تیم شانس اول قهرمانی در لیگ است، گفت: پرسپولیس به عنوان فینالیست آسیا در لیگ حضور دارد و همین موضوع باعث بالا رفتن روحیه تیم می شود و مطمئن هستم که این تیم بار دیگر با کادر فنی خوب و با دانش قهرمانی ایران را جشن خواهد گرفت و جای نگرانی بابت این موضوع نیست.

تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار خود در هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور با تساوی بدون گل مقابل سایپا متوقف شد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.