AFC حتی مستندات مربوط به محرومیت آل‌کثیر را نخواند!علیپور: پرسپولیس نیاز به جذب بازیکن جدید دارد

0 12

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم نیاز به جذب بازیکن جدید دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمد علیپور درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی خود در لیگ بیستم مقابل سایپا، به میزان گفت: فکر می‌کنم پرسپولیسی که دیدیم همان پرسپولیس همیشگی بود؛ با همان جنگندگی و روحیه بالا. تیم ما بازی خوبی به نمایش گذاشت و ۵ موقعیت عالی خلق کردیم. با وجود اینکه تیم ما ۱۰ نفره شده بود، اما تیم همچنان هجومی کار می‌کرد و بازیکنان دوست داشتند گل بزنند.

وی افزود: به نظرم بازی خوبی بود و لذت بردیم. درست است که هنوز نیاز به جذب بازیکن جدید داریم و دغدغه ما فینال آسیا و نبود چند بازیکن‌مان در این بازی است، اما مطمئنا سعی می‌کنیم در لیگ برتر هم روز به روز بهتر شویم و قطعا این اتفاق با زحماتی که یحیی گل‌محمدی و کادر او می‌کشند، رخ خواهد داد. جعفر سمیعی یک هفته است که مدیرعامل باشگاه شده، اما او شبانه‌روزی مشغول کار است تا مشکلات باشگاه حل شود.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت طلب برانکو و کالدرون، گفت: حل مشکل بزرگ طلب برانکو آن هم بعد از دو سال واقعا کار سختی بود و خوشبختانه طلب وی پرداخت شد. خوشحالیم که سد بزرگی را از پیش‌رو برداشتیم. برای پرداخت طلب کالدرون هنوز زمان داریم و یکی یکی کار‌ها را پیش می‌بریم. مطمئنا مشکل طلب کالدرون را هم حل می‌کنیم و باشگاه مدام مشغول کار است تا مشکلات حل شود.

علیپور در مورد محرومیت شش ماهه عیسی آل‌کثیر، تصریح کرد: همه مردم و هواداران پرسپولیس می‌دانند که عیسی فقط یک خوشحالی ساده انجام داد و او چند سال است که این کار را می‌کند، ولی در مجامع بین‌المللی حساسیت زیادی وجود دارد و آنها کوچک‌ترین مسائل را بزرگ جلوه می‌دهند. ما باید حواس‌مان را جمع و مراقبت می‌کردیم تا این اتفاق رخ بدهد. با این حال، به نظرم باید از این به بعد بیشتر حواس‌مان باشد تا سوژه دیگری به آنها ندهیم. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

وی ادامه داد: با وجود این سخت‌گیری‌ها و حکمی که صادر شده هم ما قهرمان آسیا می‌شویم، اما جالب است که حتی یک روز هم نگذاشتند از این ماجرا بگذرد و سریع عیسی را محروم کردند. جالب‌تر اینجاست که یک ساعت بعد از ارسال نامه و مستندات آنها جواب ما را دادند و گویا حتی مستندات ما را نخواندند و تصمیم‌شان را از قبل گرفته بودند. با این حال، ما باز هم پیگیر حق و حقوق باشگاه بزرگ پرسپولیس هستیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.