آمدم تا قهرمانی آسیا را جشن بگیریمرادوشوویچ: بدون دریافت پول برگشتم

0 7

مهدی وفامنش – خبرنگار: دیگر عادت کرده‌ایم تا هر بار که بازیکنان خارجی ایران را ترک می‌کنند و راهی کشورهای خود می‌شوند استرس بازگشت‌شان را داشته باشیم. البته زمان نشان داده استرس‌ها بی‌جا نیست و لطمه‌های زیادی به همین دلیل خورده‌ایم. درباره بوژیدار رادوشوویچ اما وضعیت کمی متفاوت است چرا که تقریبا او را از خارجی‌های تیم نمی‌دانیم. او طی سال‌های گذشته نشان داده معرفتی بیشتر از خیلی از بازیکنان ایرانی دارد و از این‌رو هواداران به او راحت‌تر اعتماد کرده‌اند.

رادوشوویچ جمعه هفته گذشته و روز بازی با سایپا به ایران بازگشت و مسوولان باشگاه وعده‌هایی به او در ارتباط با پرداخت مطالباتش دادند و به قول خودش او را دلگرم کرده‌اند.

گفت‌وگوی روزنامه پرسپولیس را با این دروازه‌بان کروات درباره بازگشت به ایران و جلسه با مسوولان باشگاه در ادامه می‌خوانید:

-بالاخره به ایران بازگشتی و به این ترتیب نگرانی‌ها درباره تو رفع شد.

به خانه خودم بازگشتم و این چیز عجیبی نیست. در این برهه باید همه در کنار یکدیگر باشیم چرا که پرسپولیس و اعضای آن مانند خانواده من هستند. یکسری مشکلات وجود داشت که نمی‌توان گفت وجود نداشته و همین موضوع سبب تاخیر در بازگشت من شد.

-خانواده‌ات هم در کنارت حضور دارند و این موضوع می‌تواند به تو کمک بیشتری کند.

بله، همان‌طور که گفتم پرسپولیس خانه من است و هواداران هم همیشه حمایت‌کننده من بوده‌اند. از فضا راضی هستم و حالا که خانواده‌ام در کنارم حضور دارند بیش از گذشته دلگرم شده‌ام. آمده‌ام تا دوباره در کنار سایر بازیکنان شادی کنم چرا که تا رسیدن به قهرمانی آسیا زمان زیادی باقی نمانده است.

-پس از بازگشت جلسه‌ای هم با ابراهیم شکوری داشتی و وعده و وعیدهایی به تو داده شد. این جلسه راضی‌کننده بود؟

مدیریت جدید خیلی خوب و منطقی با مشکلات برخورد کرده و همین برای من ارزشمند است چرا که برای بازیکن احترام قائل هستند. همین حرف زدن‌ها و قول‌هایی که می‌دهند موجب دلگرمی بازیکن است. این‌گونه لااقل متوجه می‌شویم که به ما احترام می‌گذارند و مشکل من دقیقا این بود که به نظرم احترام‌ها میان باشگاه و بازیکن ازمیان‌رفته بود. مدیریت جدید خیلی خوب با بازیکنان برخورد می‌کند و از این جهت خوشحال و دلگرم هستیم.

-هنوز پولی دریافت نکرده‌ای، اما با این حال بازگشتی. دلیل کوتاه آمدنت چه بود؟ اعتباری که فینالیست شدن به تو می‌داد یا دلبستگی به پرسپولیس؟

من شرایط را درک کرده‌ام و بدون دریافت پول و با توجه به قول‌هایی که به من دادند بازگشتم چرا که مهم‌ترین موضوع برایم احترامی بود که حس می‌کردم دیگر وجود ندارد. خوشحالم که اینجا هستم .

-درباره قهرمانی در آسیا صحبت کردی، این مهم را چقدر در دسترس می‌بینی ؟

من به ایران آمدم تا در کنار یکدیگر قهرمانی در آسیا و لیگ برتر را جشن بگیریم. امسال تیم خیلی خوبی داریم و می‌توانیم بازهم کارهای بزرگ انجام دهیم. طی سال‌های اخیر بارها نشان داده‌ایم که می‌توانیم موفقیت‌های بزرگ را از آن خود کنیم و تکرار آن برای ما غیرممکن نیست. تا به امروز در کنار پرسپولیس جام‌های مختلف و زیادی به دست آورده‌ام و جای جام قهرمانی آسیا در ویترین باشگاه کم است. امیدوارم به‌زودی به این مهم نیز دست پیدا کنیم و در این روزهای سخت به هواداران هدیه خوبی بدهیم و مردم ایران را خوشحال کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.