حدود 7 میلیون در حساب باشگاه استشکوری: جذب قوچان نژاد شرایط خاصی دارد

0 22

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: با قوچان نژاد مذاکره مستقیم نداشتیم و جذب وی شرایط سختی دارد.به گزارش پرسپولیس نیوز، ابراهیم شکوری درباره اینکه چرا به جای مدیرعاملی پرسپولیس به عنوان معاون اجرایی این باشگاه منصوب شد، اظهار داشت: براساس نیاز و شرایط باشگاه دوستان لطف کرده و این سمت را به من پیشنهاد کردند با توجه به اینکه کمتر از ۴۰ روز تا فینال لیگ قهرمانان مانده آمده ایم کمک کنیم تا ارتباط خوبی بین باشگاه و تیم شکل بگیرد.

وی افزود:  صحبت هایی درباره مدیرعاملی من بود اما الان این حرف ها گذشته و اکنون در جایگاه معاون هستم تمام تلاش خود را می کنم تا به باشگاه و سمیعی به عنوان مدیرعامل کمک کنم تا ضمن کاهش حواشی تیم را هم برای مسابقات آینده آماده کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده عیسی آل کثیر توضیح داد: روز پنجشنبه که جلسه کمیته استیناف برگزار شد پس از صدور رای بلافاصله درخواست گراندز رأی را دادیم  و AFC هم با این موضوع موافقت کرد. منتظر هستیم تا شرح تفصیلی رای بیاید. پس از وصول گراندز، دوستان معاونت حقوقی که از یکی دو روز آینده در باشگاه مستقر می شوند کار را بررسی می کنند و به احتمال زیاد موضوع را در دادگاه CAS مطرح می کنیم.

وی درباره میزان امیدواری باشگاه پرسپولیس برای بخشش عیسی آل کثیر خاطرنشان کرد: امیدوارم این اتفاق رخ بدهد زیرا همه می دانیم عیسی قصد و سوء نیتی نداشته است. برخی قوانین بین المللی وجود دارد اما به امید زنده هستیم و امیدواریم عیسی که می تواند به تیم ما کمک کند بخشیده شود در زمانی که تا فینال باقی مانده همه باید کمک کنیم تا آرامش برقرار شود و تیم در تک بازی باقی مانده تا یک افتخارآفرینی بزرگ دیروز شود که برای کل کشورمان است.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا پرسپولیس می تپانذ در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازیکن جدیدی اضافه کند، گفت: با توجه به اینکه از سه پنجره خود را استفاده کرده ایم امکان ثبت نام بازیکن در لیگ قهرمانان وجود ندارد و نمی‌توانیم هیچ بازیکن را برای فینال اضافه کنیم. سعی و تلاش کردیم یک بازیکن را اضافه کنیم اما چنین امکانی وجود ندارد. دیدم هواداران می گویند چرا تیم های شرق آسیا می‌توانند بازیکن جدیدی را اضافه کنند و پنجره ما بسته است.

شکوری ادامه داد: دلیلش این است با توجه به فصل مسابقاتی آنها این زمان را برای شان در نظر گرفته اند و از قبل هم این موضوع وجود داشته است. با این وجود خیلی امیدوار هستیم زیرا از تیم حاضر در فینال غرب آسیا تنها یک بازیکن از پرسپولیس جدا شده است‌. البته دو محروم هم داریم و برنامه هایی هم برای بخشش کارت آنها داریم و انشاء الله درباره وحید امیری و احسان پهلوان موفق باشیم.

وی درباره مطرح شدن نام رضا قوچان نژاد و رضا شکاری برای حضور در پرسپولیس توضیح داد: درباره اسامی بحث زیاد است اما آنچه در دنیا مرسوم است و سعی می کنیم در ایران هم آن را رعایت کنیم این است که فهرست بازیکنان در اختیار کادرفنی است و آنها تصمیم می گیرند چه کسی اضافه و چه کسی خارج شود. سعی می کنیم این موضوع در اختیار کادرفنی باشد‌ و طبق لیستی که گل محمدی در اختیار باشگاه قرار می دهد با بازیکنان مذاکره کنیم. البته جذب برخی بازیکنان شرایط ویژه ای دارد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با برنامه در انتهای الوند تصریح کرد: قطعا قوچان نژاد بازیکن بزرگی است که در تیم ملی ما افتخارآفرینی کرده اما شرایط خاصی مانند قرارداد با باشگاه و شرایط زندگی شخصی اش را هم دارد. هر بازیکنی کادرفنی درخواست بدهد سعی می کنیم وی را جذب کنیم زیرا می دانیم تیم به وی نیاز دارد و منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

شکوری درباره اینکه آیا مذاکره ای با قوچان نژاد انجام شده است، گفت: مذاکره مستقیم با قوچان نژاد نداشته ایم زیرا وی اینجا حضور ندارد اما مشکلاتی در این مسیر است. رصد می کنیم چه بازیکنانی آزاد هستند و می توانند به ما کمک کنند. از شانس ما و پرسپولیس قوانینی وضع شده تا اکنون