خان‌محمدی: عمده مشکلات سرخ‌پوشان مدیریتی است

0 5

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند، چون در نبود آل کثیر، عبدی در خط حمله تنهاست و این تیم نیاز به یک مهاجم شش دانگ دارد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، حسن خان‌محمدی درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس به میزان گفت: پرسپولیس مشکلات زیادی در این مدت داشته که عمده این مشکلات مدیریتی بوده است؛ از نقل و انتقالات تیم گرفته تا مسائل مالی که هر کدام به نوعی روی پرسپولیس تاثیر گذاشته است.

وی ادامه داد: پرسپولیس مقابل سایپا بازی مورد قبولی انجام داد، اما متاسفانه موفق نشد ۳ امتیاز مهم این بازی را بگیرد به نظرم امتیاز این بازی در روحیه بازیکنان تاثیری زیادی داشت، اما به دلیل بازی تدافعی سایپا و کمی بدشانسی مهاجمان، پرسپولیس موفق نشد امتیازات کامل این بازی را بگیرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: امیدوارم با مدیریت جدید در پرسپولیس و مخصوصاً حضور شکوری که خودش بازیکن پرسپولیس بوده و مشکلات این تیم را می‌شناسد، کاستی‌ها رفع شود. شکوری خودش در پرسپولیس بازی کرده و ما امیدواریم در ادامه راه دیگر مشکل مدیریتی نداشته باشیم.

خان‌محمدی در خصوص دیدار با صنعت نفت آبادان افزود: پرسپولیس شناخت کافی از این تیم ندارد، چون هنوز دیداری انجام نداده است، اما این بازی خانگی است و محکوم به گرفتن ۳ امتیاز هستیم، چون بسیار با ارزش است و نکته‌ای هم که وجود دارد پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند، چون در نبود آل کثیر، عبدی در خط حمله تنهاست و این تیم نیاز به یک مهاجم شش دانگ دارد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.