پرداخت مطالبات سرخپوشان، شاید قبل از فینال آسیا

0 18

نارضایتی سرخپوشان از عدم دریافت مطالبات فصل جدید و پاداش صعود به فینال جام باشگاه‌های آسیا همچنان ادامه دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، جعفر سمیعی مدیرعامل جدید سرخشوان برای حل و فصل کردن مشکلات مالی پیش رویش با توجه به پرداختی هایی که باید داشته باشد به مبلغی حدود 50 میلیارد تومان نیاز دارد و از زمان حضورش در باشگاه به دنبال برطرف کردن مشکلات مالی بوده تا یکی از مهمترین دغدغه هایش را برطرف کند.

با یک حساب ساده می توان به این پی برد که این 5 الی 10 درصد از مطالبات فصل گذشته بازیکنان باقی مانده است، 40 درصد از آپشن های قرارداد فصل گذشته نیز پرداخت نشده است. از پرداختی اولیه برای فصل جدید هم 20 الی 30 درصد باید به حساب بازیکنان و دیگر اعضای تیم واریز شود که تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

پاداش رسیدن به فینال آسیا هم جزو مواردی است که وعده آن از قبل داده شده. سمیعی حتما با علم بر همین مشکلات این روزها کمتر در باشگاه حضور دارد و به فکر حل شدن گره های مالی است.

از جمله اقدامات او تمدید قرارداد با شرکت تولید قهوه ای است که فصل گذشته نام آنها پشت پیراهن سرخپوشان حک شده بود. به زودی این شرکت واریزی جدیدی به باشگاه خواهد داشت. از سوی دیگر همین روزها موعد پاس شدن چک کارگزار است اما به نظر می رسد با وجود همه این واریزی ها باز هم همه گره های مالی این باشگاه باز نشود.

در هفته گذشته بعد از بازی اول سرخپوشان مقابل سایپا صحبت هایی مطرح شد مبنی بر اینکه قبل از بازی با نفت آبادان بخشی از مطالبات بازیکنان داده می شود اما این وعده عملی نشد. هر چند باشگاه پرسپولیس هم اعلام رسمی بابت این جریان نداشت با این حال شنیده ها حاکی از این است که مدیریت قول پرداختی تا قبل از فینال را به اعضای تیم داده است.

بازیکنان پرسپولیس که باید کم کم خود را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند این روزها خیلی از وضعیت مالی خود راضی نیستند و حتی در جلسات تمرینی هم این گلایه خود را به یحیی گل محمدی منتقل کرده اند. آنها امروز هم در تمرین نسبت به وعده هایی که داده شده اما عملی نشده صحبت هایی مطرح کرده اند.

باید دید در آینده ای نزدیک اتفاقات مثبت مالی برای پرسپولیس رخ می دهد یا این آرامش فعلی آتش زیرخاکستری است که گریبان آنها را در آستانه فینال لیگ قهرمانان می گیرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.