پرسپولیس 3 – ۰ شهرخودرو + تصاویرشهر گل!

0 13

دیدار تیم های پرسپولیس و شهرخودرو از رقابت های هفته چهارن لیگ برتر بیستم برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، با گزارش لحظه به لحظه این بازی همراه باشید.

هفته چهارم لیگ برتر، دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰

ورزشگاه:آزادی

داور:رضا کرمانشاهی
کمک ها:علی میرزابیگی، محمدرضا مدیرروستا و محمد حسین ترابیان

اخطار:

  • پرسپولیس:میلاد سرلک(35)
  • شهرخودرو:

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:حامد لک، سیدجلال حسینی(دقیقه 2+90 محمد احسان حسینی)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، بشار رسن(دقیقه 87 محمد مهدی مهدی خانی)، سیامک نعمتی( دقیقه 87 مهدی عبدی)، امید عالیشاه(دقیقه 67 وحید امیری)، آرمان رمضانی(دقیقه 67 احسان پهلوان)/سرمربی:یحیی گل محمدی

ترکیب تیم فوتبال شهرخودرو:میلاد فراهانی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، اکبر صادقی، احمد الجبوری( دقیقه 77 رحمان جعفری)، ابوذر صفرزاده(محمد محمدزاده)، حسن جعفری، محمد علی فرامرزی، صادق صادقی(دقیقه 75 معراج پورتقی)، روح‌الله سیف‌اللهی(دقیقه 56 حسین مهربان) و امیرحسین کریمی(دقیقه 56 عرفان معصومی)/سرمربی: مهدی رحمتی

 

 

لحظات حساس:

دقیقه 17:شوت صفرزاده را حامد لک در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 9: ضربه آرمان رمضانی با برخورد به نعمتی تغییر جهت داد و در دستان فرهانی جای گرفت:

دقیقه 27: ارسال عالیشاه از سمت چپ با ضربه سر نعمتی همراه بود به که به کنار تیرک عمودی برخورد کرد.

دقیقه 29 : شوت محکم سیامک نعمتی از بالای دروازه شهرخودرو به بیرون رفت.

دقیقه 33: در شلوغی محوطه جریمه شهرخودرو ، فرهانی تمرکز خود را از دست داد و خروج بدی از دروازه داشت اما در کمال تعجب آرمان رمضانی از دروازه خالی استفاده نکرد و ضربه کم دقت او به هدر رفت.

دقیقه 43: شوت امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه به مدافعان حریف برخورد کرد و در دستان فرهانی جای گرفت.

دقیقه 50: در حالی که آرمان رمضانی در یک موقعیت مناسب دیگر قرار داشت در وضعیت تک به تک با دروازه بان شوت کم دقت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 73: ورود بشار رسن به محوطه جریمه شهر خودرو و رو در رویی او با دروازه خالی ضربه کم دقت این بازیکن را در پی داشت.

دقیقه 74: بشار رسن مجددا حمله ای را ترتیب داد و سر انجام احمد نوراللهی زننده آخرین ضربه بود اما این ضربه نیز راه به جایی نبرد.

دقیقه 80: شوت محکم سیامک نعمتی با اختلاف اندکی از بالای دروازه شهرخودرو به بیرون رفت.

 

شرح گل:

دقیقه 41( پرسپولیس 1 – 0 شهر خودرو):ضربه ایستگاهی به پرسپولیس رسید که وظیفه ارسال را سعید آقایی از سمت راست دروازه حریف برعهده گرفت. ارسال این بازیکن با ضربه سر کاپیتان همراه شد تا با گلزنی سید جلال حسینی گل اول برای سرخپوشان به ثبت برسد.

دقیقه 84(پرسپولیس 2 – 0 شهرخودرو): میلاد سرلک  با نفود به محوصه جریمه حریف و پاس دقیق احمد نوراللهی را صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز با یک شوت محکم و دقیق توپ را به دروازه شهرخودرو دوخت تا به این ترتیب گل دوم به ثمر برسد.

دقیقه 88( پرسپولیس 3 – 0 شهرخودرو ): پس از پاس گلی که سرلک برای نوراللهی داشت این بار با یک شوت سرکش از پشت محوطه جریمه توانست دروازه شهرخوردو را باز کند.

شرح بازی:

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی به مصاف شهرخودرو رفتند که سرمربی خود را علی رغم بازی گذشته روی نیمکت می دیدند. ترکب پرسپولیس نیز برای این بازی دستخوش تغییراتی شده بود. با توجه به انتقاداتی که به یحیی گل محمدی به دلیل استفاده از احسان پهلوان و وحید امیری می شد ، او این دو بازیکن را که در فینال لیگ قهرمانان آسیا غایب خواهند بود ، در ترکیب اصلی قرار نداد.

امید عالیشاه نیز در این بازی به ترکیب اصلی بازگشت و نیمه اول با گل برای سرخپوشان سپری شد.

پس از سپری شدن دقایقی از نیمه دوم یحیی گل محمدی دو بازیکن محبوب خود را به زمین فرستاد و بازیکنان حملات خوبی را ترتیب دادند. موقعیت های زیادی برای شاگردان گل محمدی در این نیمه به هدر رفت اما در نهایت 3 گل به نام پرسپولیس ثبت شد.

با این پیروزی شیرین  و پر گل، پرسپولیس با 8 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.