معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران: لغو میزبانی از پرسپولیس تبعات اجتماعی و دلخوری هواداران را به دنبال دارد

0 18

کمیسیون امنیت مسابقات ورزشی مازندران با پیشنهاد پرسپولیس برای تغییر مکان دیدار این تیم با نساجی مازندران از قائمشهر به تهران مخالفت کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران پس از نشست کمیسیون امنیت ورزشی گفت: بر اساس تصمیم کمیسیون امنیت مسابقات ورزشی استان آماده میزبانی از پرسپولیس در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر درورزشگاه شهید وطنی قائمشهر است.
حسین بریمانی افزود: تمامی امکانات و تجهیزات برای میزبانی مازندران از تیم بزرگ پرسپولیس در قائمشهر فراهم است و امیدواریم این دیدار نیز همانند سایر مسابقاتی که در استان برگزار شد، در کمال آرامش به پایان برسد.
وی گفت : نساجی مازندران از تیم های پرهوادار در بین تیم های شهرستانی حاضر در رقابت های لیگ برتر ایران محسوب می شود و لغو دیدار میزبانی از پرسپولیس شاید علاوه بر احتمال بروز برخی تبعات اجتماعی، دلخوری هواداران پرشمار این تیم مازندرانی را به دنبال بیاورد.

بریمانی افزود: مردم مازندران بویژه هواداران فهیم نساجی همواره در رقابت های لیگ یک و برتر نشان دادند که میزبانان خوب و بی حاشیه ای برای تیم محبوب خود هستند و با وجود این به دلیل شیوع کرونا از حضور در ورزشگاه  محرومند، ولی از طریق گیرنده تلویزیونی این دیدار را تماشا می کنند و از راه دور تیم محبوبشان را تشویق خواهند کرد.
دیدار نساجی مازندران و پرسپولیس تهران یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه وطنی برگزار خواهد شد. دیدار قبلی دو تیم در مرحله رفت رقابت‌های لیگ نوزدهم در قائمشهر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.