آل کثیر، غایب بزرگ سرخ پوشانسفر انصاری با پرسپولیس به قطر قطعی شد

0 11

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس این تیم را در سفر به قطر همراهی می‌کند.به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، کاروان پرسپولیس هفته آینده برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا که 29 آذر در ورزشگاه الجنوب برگزار می شود، به قطر می رود.

با تلاش‌های باشگاه پرسپولیس در نهایت محمد انصاری هم که پس از رفع دوران آسیب دیدگی به تازگی در تمرینات گروهی سرخ پوشان شرکت می کند، در این سفر همراه کاروان این تیم خواهد بود تا در صورت صلاحدید کادرفنی در این بازی مهم حضور داشته باشد.

البته نفراتی مانند مهدی مهدیخانی، محمد شریفی و همچنین برخی نفراتی که به تازگی از تیم های پایه به تمرینات پرسپولیس اضافه شده اند با وجود اینکه در فهرست آسیایی این تیم نیستند طبق هماهنگی های همراه تیم به دوحه می‌روند.

با توجه به اینکه پرسپولیس بلافاصله پس از برگزاری دیدار فینال مقابل نماینده شرق آسیا باید دو مسابقه حساس لیگ برتر را با سپاهان و استقلال برگزار کند، یحیی گل محمدی برای حفظ هماهنگی تیمش به باشگاه اعلام کرده این نفرات هم باید همراه تیم در قطر باشند. البته برای این نفرات کارت بازی صادر نخواهد شد و آنها نمی توانند در مسابقه فینال به زمین بروند.

البته در این میان عیسی آل کثیر که نقش ویژه‌ای در صعود پرسپولیس به دیدار نهایی لیگ قهرمانان داشت به دلیل محرومیت از کلیه فعالیت‌های فوتبالی و اینکه حق حضور در تمرینات را هم ندارد، در سفر به قطر غایب خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.