تأثیرگذار در دفاع و حملهآمار فوق‌العاده کاپیتان سید جلال

0 19
تأثیرگذار در دفاع و حملهآمار فوق‌العاده کاپیتان سید جلال

شاید کمتر نمونه ای بتوان مانند مدافع پرافتخار سرخپوشان پیدا کرد که همچنان بعد از سال‌ها حضور در سطح یک فوتبال ایران یکی از تاثیرگذارترین نفرات تیمش آن هم در مسابقات سطح اول آسیا باشد.
سید جلال حسینی،کاپیتان موردعلاقه هواداران در مورد وضعیت خط دفاع و آماری که منجر به ثبت رکوردی جاودان در فوتبال ایران شده است به خبرنگار ما می‌گوید:
اول باید بگویم برای ثبت بسیاری از لحظات خوب باید از هواداران تشکر کنم و سپاسگزار باشم.
اما باید در پاسخ به سؤال تان باید بگویم در فوتبال کسی نمی‌تواند به‌تنهایی چنین عناوینی که ذکرشده به دست بیاورد و باید بگویم این افتخارات و آمار و ارقام خوب متعلق به تمام همبازیانی است که در این سال‌ها کنار هم بازی کرده‌ایم و باعث ایجاد شور و هیجان و حال خوب برای هواداران پرسپولیس در سراسر دنیا شده‌اند. همه ما و حتی هواداران در این افتخارات سهیم هستیم.
همه در این افتخار سهیم هستیم
سید جلال حسینی برای دویست و چهارمین بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت و هفتمین گل خود را با پیراهن این تیم به ثمر رساند و بیستمین گلش در لیگ را زد تا رکورد جدید دیگری هم از خود برجای بگذارد.
عملکرد خوب خط دفاع و دروازه‌بان تیم پرسپولیس به رهبری سید جلال حسینی در لیگ بیستم باعث شده تا آن‌ها باگذشت ۴ هفته از این رقابت‌ها گلی دریافت نکرده باشند.
در کنار این آمار، تأثیرگذاری سید جلال حسینی روی ۲ بردی که سرخپوشان در لیگ جاری کسب کرده‌اند امری غیرقابل انکار است؛ کاپیتان سرخ‌ها در دیدار مقابل نفت آبادان با یک پاس تودر بسیار زیبا محمدحسین کنعانی زادگان را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد تا بازیکن حریف مجبور به انجام خطای پنالتی شود.
سید جلال در دیدار مقابل شهر خودرو نیز در حالی در دقیقه ۴۲ با ضربه سر گلزنی کرد که پیش‌تر پرسپولیسی‌ها موقعیت‌های زیادی از دست داده بودند تا گره بازی سرانجام به دست کاپیتان باز شود.
سید جلال حسینی با گلزنی مقابل تیم شهر خودرو به ۲۰ گل زده در تاریخ لیگ برتر رسید. کاپیتان سید جلال همچنین پرسابقه‎ترین گلزن پرسپولیس نام گرفت. او‌ با ۳۸ سال و ۱۰ ماه مسن‌ترین گلزن تاریخ است. سید جلال افتخارات و رکوردهای ویژه و ماندگار بسیاری دارد.

انتهای پیام/

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.