صنعت نفت ۲ – گل‌گهر یکدومین باخت شاگردان قلعه‌نویی

0 26

تیم فوتبال صنعت نفت موفق شد در دیداری خانگی گل‌گهر را شکست دهد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی دیگر پیگیری شد. در این مسابقه تیم‌های فوتبال صنعت نفت و گل‌گهر از ساعت ۱۵ و در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با پیروزی ۲  بر یک صنعت نفت به پایان رسید.

بازی در نیمه اول، با چند موقعیت از گل‌گهر شروع شد و د ر ادامه تیم میزبان بازی را به دست گرفت و صاحب موقعیت شد اما گل اول مسابقه را گل‌گهر به ثمر رساند. در دقیقه ۲۷ مسابقه در شلوغی محوطه جریمه صنعت نفت، توپ به گادوین منشا رسید و او هم با یک ضربه محکم و سرضرب توپ را به سقف دروازه حریف چسباند تا ۶ گله شود.

صنعت نفت که نمی‌خواست امتیاز یک بازی خانگی را از دست بدهد روی یکی از حملاتش در نیمه دوم صاحب ضربه پنالتی شد و طالب ریکانی در دقیقه ۵۱ بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۶۷ مسابقه هم رضا خالقی‌فر دومین گل صنعت نفت را به ثمر رساند تا دومین شکست پیاپی قلعه‌نویی و تمیش رقم بخورد.

گل‌گهر هفته قبل هم با همین نتیجه به پیکان باخت. مسابقه‌ای که در آن باز هم منشا تک گل تیمش را به ثمر رسانده بود. منشا در هفته‌های ابتدایی لیگ با گلزنی تیمش را به صدر جدول رساند اما در دو هفته اخیر، عملکرد نه چندان خوب خط دفاعی و دروازه‌بان گل‌گهر باعث شد گل‌های منشا بی‌اثر شود.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.