همه برای پرسپولیس انرژی مثبت بفرستندکریمی:منتظر جشن قهرمانی هستیم

0 43

بانوی ملی‌پوش فوتسال کشورمان تاکید کرد پرسپولیس نماینده ایران در آسیاست و همه برای موفقیت تیم دعا کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، فرشته کریمی درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به فارس گفت: تیمی که در فینال آسیا حضور دارد، نماینده کشورمان است همه باید برای تیم انرژی مثبت بفرستند تا تیم دست پر برگردد چرا که این موفقیت باعث رشد فوتبال کشورمان می‌شود.

وی افزود: اخیرا به خاطر مشکلات که وجود داشته و همین طور تحریم، فوتبال ما کمی عقب افتاده به همین دلیل این فینال فرصتی است تا روحیه‌ای به مردم و فوتبال داده شود تا بعد از این شاهد صعود تیم ملی به جام جهانی باشیم.

بانوی ملی‌پوش فوتسال کشورمان خاطرنشان کرد: پرسپولیس افتخار کشور است و من خوشحالم هوادار تیم به این بزرگی هستم. چند سال در تیم فوتسال پرسپولیس کار کردم و به این تیم عِرق دارم.

کریمی با اشاره به تک بازی فینال، عنوان کرد: فینال چون تک بازی است دلیل نمی‌شود بگوئیم این تیم مهره دارد یا نه. پرسپولیس به خاطر بازیکنانی که از دست داده و همین طور به خاطر محرومیت امیری و پهلوان شرایط سخت تر شده است.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان یادآور شد: فینال تک بازی است به همین دلیل همه بازیکنان تمام توان خود را می‌گذارند. هر لحظه از بازی مثل ضربه زدن، موقعیت گل و … یک بار رخ می‌دهد و می‌دانم پرسپولیسی‌ها قدر این موقعیت را می‌دانند. من منتظرم زود این روز را جشن بگیریم.

کریمی همچنین با اشاره به طرفداری برخی از مردم کشورمان از تیم رقیب، تصریح کرد: در دنیای مجازی نمی‌توان به چیزی اعتماد و بابت آن فکر کرد. اینکه پرسپولیس در فینال باشد و برخی مردم ایران طرفدار اولسان باشند فرهنگ اشتباهی است. بدانیم ما قدمت چند ساله داریم. طرفداری از حریف مثل این می‌ماند که ما از پیشرفت مردم کشورمان خوشحال نباشیم. از مردم کشورم و پدر و مادرها می‌خواهم برای این بازی دعا کنند چرا که این اتفاق برای همه خوب است. شاید آنها بتوانند سال بعد هم در بخش بانوان تیمداری کنند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.