بازدید مجدد از زمین استادیوم قائمشهرآخرین وضعیت ورزشگاه وطنی در آستانه دیدار نساجی و پرسپولیس

0 35

ورزشگاه وطنی قائمشهر در آستانه دیدار نساجی و پرسپولیس در شرایط چندان مناسبی قرار ندارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم‌های فوتبال  نساجی و پرسپولیس از ساعت 15 امروز در دیدار معوقه هفته پنجم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

وضعیت جوی قائمشهر در فاصله ساعاتی مانده به شروع این مسابقه با بارش شدید باران و وزش باد همراه شده  و  دما هم حدود 12 تا 13 درجه کاهش داشته و اکنون حدود 4 درجه سانتی گراد است.

پس از صعود تیم نساجی به لیگ برتر لزوم ساخت سکوها و احداث اسکوربرد سبب شد ماشین های سنگین برای این عملیات عمرانی مدام وارد زمین شوند و همین امر سیستم زهکشی چمن را با اختلال مواجه کرد. به همین دلیل در زمان بارندگی آب به شکل مناسبی از زمین تخلیه نمی‌شود.

از صبح امروز تعدادی از عوامل این ورزشگاه سعی کرده اند با استفاده از پمپ آب و ابر، آب را از داخل زمین جمع آوری کنند تا مشکلی برای برگزاری بازی وجود نداشته باشد.  البته شاید با افزایش شدت بارش باران شاید وضعیت مطلوبی برای این زمین در زمان برگزاری بازی حاکم نشود.

علی امینی، مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران هم اعلام کرد حدود ساعت 12 همراه غلامرضا بهروان، رئیس هیات فوتبال مازندران، نماینده محترم سازمان لیگ، ناظر داوری و تیم داوری برای بررسی وضعیت هوا و امکان برگزاری بازی از زمین ورزشگاه وطنی بازدید به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.