برنامه ریزی ها برای ما غیر منصفانه استگل محمدی: نگران من نباشید، مثل قبل آرام هستم

0 17

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نگران من نباشید ،مثل قبل آرام هستم.
به گزارش پرسپولیس نیوز ، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران  درباره اعتراضش به داوری اظهار داشت: ما امروز خیلی آرام بودیم. من خوب بودم. نگران من نباشید و مثل قبل آرام هستم. شرایط بازی اینطور بود که صحبت کنیم و بیشتر حرف‌مای‌مان هم با بازیکنان‌مان هم بود. در طول 90 دقیقه هم در فوتبال ایران طبیعی است در یکی دو صحنه به داوری اعتراض کردیم. چیزی نیست که در مورد آن حرف بزنیم. بنیادی‌فر از داوران خوب ماست و شرایط برای داوران هم سخت است. روی گل اولی هم که دریافت کردیم خطا روی امیری آوانتاژ اعلام شد و ما به همین دلیل اعتراض کردیم. به نظرم در مجموع داوری خوب بود.

وی ادامه داد:بیشتر صحبت ما با بچه‌های پرسپولیس بود و در طول 90 دقیقه یکی دو صحنه اعتراض کردن به داور در فوتبال ایران طبیعی است. فکر نمی‌کنم این موضوع چندان عجیب باشد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد:‌ همانگونه که شرایط برای بازیکنان سخت است برای داوری هم سخت خواهد بود. ما در صحنه گل نساجی به آوانتاژ دادن داور اعتراض داشتیم زیرا می‌توانستیم به حمله خود ادامه بدهیم. اگر توپ را خطا اعلام می‌کرد توپ در  آن صحنه در برگشت وارد دروازه پرسپولیس نمی‌شد.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره دلیل مخالفت این باشگاه و کادر فنی سرخ‌پوشان با تعویق یک روزه این مسابقه توضیح داد: مگر دست ما بود بخواهیم چنین کاری انجام بدهیم؟ فردا هم همین مشکلات و شرایط جوی وجود داشت. فکر می‌کنم فرقی نمی‌کرد که بازی فردا برگزار شود. می‌خواهم با مسئولان ورزش صحبت کنم. در کشوری زندگی می‌کنیم که از لحاظ منابع، گاز، آب و سایر موارد ثروتمند هستیم و همه چیز داریم. باید در بحث زیرساخت‌ها و امکانات ورزشگاه همت بیشتری داشته باشند. همه می‌گویند ورزش امر به معروف است و هزینه کردن در آن هیچ وقت هدر نمی‌رود.

گل‌محمدی اضافه کرد: برای ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی ضرورت دارد در ورزش هزینه کنیم. از مسئولان ورزش کشورمان می‌خواهم نسبت به زیرساخت ورزشگاه‌ها اهتمام بیشتری داشته باشند. شب گذشته درباره موضوعی صحبت می‌کردیم و اعتقاد داشتیم مازندران اندازه یک تیم ملی بازیکن دارد. مازندران استعدادهای زیادی دارد و این همه به دلیل ژنتیک خوب مردم این استان است. باید از این استعدادها در جهت تقویت فوتبال ایران و ایجاد شور، نشاط و سلامتی جامعه به خوبی استفاده شود.

وی افزود: متأسفانه فکر می‌کنم اولویت‌ها مسائل دیگری است و هیچ توجهی به ورزش نمی‌شود. برای جامعه متمدنی مثل ایران ورزش باید یک اصل باشد و باید شرایطی را برای ورزشکاران فراهم کنیم تا به صورت حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای کار خود را انجام بدهند. تأسف می‌خورم که چنین حالتی در ورزشگاه وطنی و برخی ورزشگاه‌های دیگر وجود دارد. اولین کاری که باید برای این ورزشگاه انجام داد این است که کلنگ بنزیم آن را تخریب کرده و از نوع مجموعه بهتری درست کنیم. نمی‌دانم چرا به این موضوع تاکنون بی‌توجهی شده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه کیفیت زمین ورزشگاه وطنی تا چه اندازه روی عملکرد تیمش تأثیرگذار بوده است، گفت: تأثیر این موضوع به اندازه‌ای زیاد بود که نمی‌توانستیم یک کار ترکیبی از کناره‌ها داشته باشیم و یک ارسال درست انجام دهیم.به نظر من هر تیمی ارسال و بازی مستقیم بیشتری داشت می‌توانست موفق‌تر شود درباره مسائل فنی اصلاً نمی‌توان صحبت کرد زیرا شرایط برای برگزاری یک دیدار لیگ برتری نرمال نبود و نمی‌توان صحبت خاصی داشت.

گل‌محمدی درباره اصرار سازمان لیگ به برگزاری دیدارهای معوقه پرسپولیس تحت هر شرایطی عنوان کرد: پرسپولیس همیشه مورد روزهای سخت بوده و به بازیکنانم می‌گویم اگر به موفقیتی رسیدند تنها به دلیل انگیزه زیاد و شخصیت بزرگی است که در تیم دارند. به هر صورت اتفاقاتی که برای فینال افتاد و برخی مسابقات‌مان لغو شده به ضرر پرسپولیس بود. الان هم دیدارهای عقب‌افتاده داریم و با توجه به شرایط کار سختی داریم. باید انگیزه داشته باشیم تا در این شرایط سخت به کارمان ادامه دهیم امروز هم واقعاً بچه‌ها تلاش کردند.

وی افزود: تلاش بازیکنانم برای بردن بازی در این شرایط کافی بود اما از موقعیت‌هایمان خوب استفاده کنیم با این وجود اگر بخواهیم برنامه‌ریزی فشرده‌ای برای پرسپولیس در نظر بگیرند غیر منصفانه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.