قبل از فینال به خاطر زمین تمرینات خوبی نداشتیمگل محمدی: مدیران قبلی با اهمال خود کار پرسپولیس را سخت کردند

0 14

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیران قبلی باشگاه با اهمال در عقد قراردادها کار ما را سخت کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل محمدی درباره سفر خود به یاسوج برای دلجویی از خانواده هوادار مرحوم این تیم اظهار داشت: قبل از بازی با نساجی متوجه این اتفاق شدیم. پس از بازی با اولسان خیلی ناراحت بودیم و وقتی فهمیدیم چنین اتفاقی برای یکی از هواداران مان افتاده این ناراحتی چند برابر و حال همه ما گرفته شد.

کمترین کاری بود که می توانستم برای خانواده هوادار فقیدمان انجام بدهم 

وی افزود: این موضوع برای هواداران عزیز پرسپولیس خیلی دردناک بود و وظیفه خودم دانستم که به یاسوج بروم و این کمترین کاری بود که می توانستم در حق خانواده این عزیز از دست رفته انجام بدهم. به همین دلیل راهی یاسوج شدم و مدال نایب قهرمانی و پیراهنی که به امضای تمام بازیکنان رسیده بود به پسر آن محروم و خانواده اش دادم تا به این طریق مراتب ابراز تأسف و تالم بازیکنان، کادرفنی و تمام عوامل باشگاه را برای این اتفاق دردناک به خانواده این عزیز اعلام کنم.

سرمربی تیم پرسپولیس تصریح کرد: ان شالله خدا به این خانواده صبر بدهد و مطمئنا این اتفاق برای ما هم سخت بود. کار خاصی هم انجام ندادم و کمترین کاری که من و باشگاه می توانستیم انجام بدهیم همین موضوع بود. تشخیص دادم خودم به یاسوج بروم و عرض تسلیت داشته باشم. به هر صورت فوتبالدوستان و عاشقان این رشته در فوتبال ما زیاد هستند و خیلی افراد با فوتبال زندگی کرده و به آن علاقه شدیدی دارند.

ارزش جان هوادار از جام مهم تر است 

گل محمدی اضافه کرد: خودم راضی نیستم چنین اتفاق های ناگواری برای هواداران رخ بدهد و واقعا ارزش جان تمام هواداران از جام و این مسائل بیشتر است. از درگذشت هوادارمان متاثر شدم و برای خانواده اش آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

صحنه های خیلی زشتی را در بازی با نساجی دیدیم

وی درباره شاکی بودن خود از وضعیت زمین ورزشگاه وطنی قائمشهر عنوان کرد: این شرایط برای انجام یک مسابقه فوتبال در سطح لیگ برتر معمولی و نرمال نبود. صحنه های خیلی زشتی را در بازی با نساجی شاهد بودیم و جای اینکه فوتبال ما سال به سال پیشرفت کند در یکی دو سال اخیر شرایط خوبی نداشته است.

وضعیت ورزشگاه وطنی یک هشدار و علامت بد برای فوتبال ایران است 

 سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: جای اینکه امکانات و زیرساخت های فوتبال مان روز به روز پیشرفت کند، وضعیت بدتر می شود. این موضوع یک هشدار و علامت بد برای فوتبال است و لازم است مسئولان ورزش نسبت به زیرساخت ها اهتمام و توجه بیشتری داشته باشند. از لحاظ تعداد فوتبالیست می توان یک تیم ملی از مازندران پیدا کرد اما از نظر امکاناتی یک استان زیر خط فقر است.

بازی نساجی و پرسپولیس تلنگری بود تا مسئولان ورزش به خودشان بیایند 

گل محمدی تصریح کرد: برای بازی و تمرین در این استان استادیومی وجود ندارد و این موضوع جای تأسف دارد. بازی نساجی و پرسپولیس تلنگری بود تا مسئولان ورزش کشور به خودشان بیایند. در سایر استان های دارای استعداد هم چنین موضوعی را می بینیم.

اولویت در بحث ورزش نادیده گرفته می شود 

وی افزود: ایران واقعا کشور سرمایه دار است که نفت،  گاز و سایر منابع طبیعی را در اختیار دارد. جزو ثروتمندترین کشورهای دنیا است اما اولویت آن در بحث ورزش نادیده گرفته می شود درحالیکه ورزش نیاز و ضرورت جامعه است.

چرا درباره امر به معروفی مانند ورزش بی اهمیت هستیم 

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: ورزش برای شادابی، نشاط و سلامت جامعه یک ضرورت است. همه مسئولان بلند مرتبه ما در مصاحبه های شان خیلی خوب درباره ورزش صحبت می کنند و آن را یک امر به معروف می دانند. وقتی می توانیم در چنین حوزه گسترده ای امر به معروف داشته باشیم و سلامت جامعه را تامین کنیم چرا نسبت به آن بی اهمیت هستیم. این امر جای سوال دارد و امیدوارم فکری به حالش شود.

واکنش به حکم بودیمیر

گل محمدی درباره تایید رای محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده ماریو بودیمیر از سوی دادگاه CAS گفت: در این ۱۱-۱۰ ماهی که در پرسپولیس به عنوان سرمربی کار می کنم از این اتفاق ها زیاد رخ داده است. پرداخت طلب برانکو، دستیارانش و همچنین نیلسون نمونه ای از این موارد زیاد بود که هنوز هم ادامه دارد.

مدیران قبلی پرسپولیس اهمال کرده و قراردادهای خوبی نبستند 

وی افزود: پس از بحث بودیمیر هم نوبت کالدرون و دستیارانش می شود. متاسفانه مدیریت مجموعه پرسپولیس قبل از این به دست افرادی افتاده بود که در این زمینه اهمال کردند و قراردادهای خوبی بسته نشد. کار را برای پرسپولیس خیلی سخت کردند. مدتی قبل تمام تمرکز ما این بود که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه به دلیل بدهی برانکو  بسته نشود و الان هم بحث بودیمیر پیش آمده است.

۳-۴ ماه است لیست وسایل تمرین داده ایم اما تهیه نشده 

سرمربی پرسپولیس افزود: جدا از بحث طلب بازیکنان و مربیان خارجی، خودمان هم مشکلات درونی داریم. باید به بازیکنان خودمان هم رسیدگی شود. کمبودهای زیادی داریم. ۴-۳ ماه برای وسایل تمرینی لیست داده ایم که شاید باورتان نشود تاکنون این وسایل برای تیم تامین نشده است‌.

قبل از فینال آسیا به دلیل شرایط زمین تمرین های خوبی نداشتیم 

گل محمدی تصریح کرد: برای زمین تمرین مشکل داریم. شاید جای گفتن نباشد اما قبل از اینکه به فینال آسیا برویم نتوانستیم به خاطر شرایط زمین، تمرین های خوبی انجام بدهیم. شاید بگویند من با طرح این مسائل می خواهم باخت تیم را توجیه کنم اما متاسفانه این واقعیت ها در فوتبال ما به ویژه پرسپولیس خیلی دیده می شود. نمی دانم تا چه زمانی ادامه دار است و چه زمانی می خواهد برطرف شود.

وی در گفت و گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان ادامه داد: جدا از بحث بازیکنان خارجی رسیدگی به وضعیت بازیکنان خودمان هم ما را می ترساند. در این موضوع ضربه می بینیم‌ و اذیت می شویم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.