پاسخ جالب مدیر پرسپولیس به بیانیه جنجالی:بله ما یک تیم خاص هستیم

0 39

مدیر اجرایی سرخپوشان به هجمه‌ها علیه تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تغییرات عجیب نامنظم برنامه لیگ برتر موجب اعتراض بسیاری از تیم‌ها شده و برخی باشگاه‌ها همچون ذوب‌آهن بیانیه‌ای شدید الحن علیه پرسپولیس منتشر و اتهامات زیادی را متوجه پرسپولیس و حمایت سازمان لیگ از این تیم کرد. مربیانی همچون محمود فکری و جواد نکونام هم در مصاحبه‌های اخیر خود واکنش‌هایی را نسبت به برنامه‌های سازمان لیگ و پرسپولیس داشته‌اند.

ابراهیم شکوری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس نیزبا انتشار توییتی در صفحه رسمی خود نسبت به حواشی اخیر واکنش جالبی نشان داد و نوشت:‌ «وقتی همه بر علیه تو شده اند، بدان که مسیرت درست است، تیمی که در فینال آسیا حضور داشته و یک هزار تومان هم از بودجه دولت و بیت المال استفاده نمی‌کند، حتما خاص هست، خاص بودنش هم به جایگاه و هوادانش است.»

واکنش ابراهیم شکوری به هجمه‌ها علیه پرسپولیس

ذوب‌آهن در بیانیه‌اش نوشته بود: «تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه ای، لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب تر از همیشه کرده است. آنقدر جذاب که نه باشگاه‌ها تکلیف خود را می‌دانند نه تیمها، نه هواداران عزیز. هواداران را نه کرونا امان‌شان می‌دهد، نه برنامه ریزی های فوق تخصصی لحظه ای. این‌ها همه بماند، تازه می‌رسیم به هزینه های میلیونی باشگاه‌ها. هزینه گزاف بلیط، هواپیمای چارتر، هزینه استقرار در هتل ، غذا و بار دیگر کنسلی بلیط و رزرو مجدد بلیط و خستگی تیم‌ها اشکال ندارد. فدای سر تیم خاص، همه و همه باید تلاش کنند برای حمایت از یک تیم خاص. یک روز می‌خواهند یک تیم را برای دستگرمی در مسابقات آسیایی به زور مقابلش بازی دهند. روز دیگر می‌خواهند برای استراحت بیشتر این تیم، مقابلش بازی تیم را با تاخیر برگزار کنند، اما با بهانه های مختلف. اوج خلاقیت و اخلاق مداری. واقعا چه کسی جوابگوی خسارت و هزینه های میلیونی تیم های دیگر است. چرا نباید مسابقات طبق برنامه ریزی قبلی انجام شود مگر بقیه تیم های لیگ حق وحقوقی ندارند؟ داوری پر اشتباه کم بود برنامه ریزی لحظه ای هم به آن اضافه شد، تا دست در دست هم دهیم تا تیم خاص را کنیم قهرمان. بهتر است لیگ های اروپایی هم از لیگ ما کپی برداری کنند این همه خلاقیت و تصمیمات زیبا واقعا حیف است که مورد توجه قرار نگیرد.»

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.