از رضاییان و ترابی تا رسنآخرین اخبار از نقل و انتقالات بازیکنان ایرانی لیگ ستارگان قطر

0 36

الوطن قطر از آخرین وضعیت نقل و انتقالات در لیگ ستارگان قطر نوشت و از بازیکنان ایرانی مثل رضاییان و ترابی صحبت کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، نشریه الوطن قطر از آخرین وضعیت نقل و انتقالات در لیگ ستارگان نوشت و مدعی شد که رامین رضاییان از الدحیل راهی السیلیه خواهد شد.

الدحیل که قرار است در جام باشگاه‌های جهان نماینده قطر باشد، می‌خواهد خودش را قوی‌تر کند اما باشگاه‌های ایتالیایی قصد دارند تا مدافع مراکشی آنها را خریداری کنند. الوطن طبق گزارش‌های رسانه‌های ایتالیایی نوشت که باشگاه میلان قصد دارد تا «مهدی بن‌عطیه»،‌ مدافع الدحیل و سابق بایرن مونیخ و یوونتوس را خریداری کند.

در ادامه نشریه قطری نوشت که بشار رسن، هافبک سابق پرسپولیس پس از توافق با تمام جزئیات قرارداد با باشگاه قطر اس‌سی منتظر اعلام رسمی‌اش با این باشگاه است.

الوطن در انتها نوشت که وضعیت یوسف المساکنی در تیم العربی مشخص نیست. از طرفی این بازیکن تونسی پیشنهادهایی از دیگر باشگاه‌ها دارد ولی باشگاه العربی نمی‌خواهد از این پیشنهادها صحبت کند. العربی اکنون 3 بازیکن خارجی دارد و طبق گزارش الوطن، تصمیم دارد به علت مصدومیت‌های پیاپی ترابی، یوسف المساکنی را جانشین بازیکن ایرانی کند. البته نشریه قطری نوشت که این تصمیم بسیار مشکل بوده و باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.