ترابی در آستانه اخراج از العربی

0 35

یک سایت قطری با بیان اینکه بازیکن ایرانی جایی در تفکر سرمربی ایرلندی العربی ندارد به بررسی جانشین‌های مهدی ترابی در این تیم پرداخت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی ترابی که پس از پایان لیگ نوزدهم از تیم فوتبال پرسپولیس تهران جدا شده و به تیم العربی قطر پیوست با یک دوره مصدومیت روبرو شد و در نهایت نتوانست انگونه که انتظار می‌رود بازی چشمگیری در لیگ ستارگان قطر انجام دهد.

روزنامه استاد الدوحه قطر در بررسی عملکرد بازیکن ایرانی تیم العربی نوشت: مهدی ترابی جایی در برنامه های تاکتیکی «هیمیر هالگریمسون» سرمربی ایسلندی العربی ندارد و تا کنون نیز نتوانسته خود را به این مربی ثابت کند. لذا مسوولان این تیم به دنبال آن هستند که در فصل نقل و انتقالات زمستانی جانشین مناسبی برای بازیکن ایرانی استخدام کنند.

یوسف مساکنی مهاجم ۳۰ تونسی الدحیل یکی از گزینه‌هایی است که از او به عنوان جانشین ترابی یاد می‌شود. همچنین عبدالناصر الخیاطی مهاجم ۳۱  هلندی قطر اس سی یک بازیکن را جایگزین مهدی ترابی به شمار می‌رود.

مهدی ترابی که در لیگ نوزدهم با تیم فوتبال پرپولیس تهران به عنوان قهرمانی رسیده بود با کمترین بهانه‌ای از این تیم جدا شد و به لیگ ستارگان قطر رفت.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.