پرسپولیس باید از فضای لیگ قهرمانان آسیا خارج شوددرخشان: نتایج به کادر فنی ربط دارد نه جدایی یک بازیکن

0 41

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم باید از فضای لیگ قهرمانان آسیا خارج شود و به فکر نتیجه‌گیری در لیگ برتر باشد.به گزارش پرسپولیس نیوز،حمید درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه اول عملکرد خوبی داشت، اما در نیمه دوم نتوانست خوب کار کند و در نهایت هم گل مساوی را دریافت کرد.

وی درباره اینکه آیا به نظرش عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس در دو بازی گذشته مقابل نساجی و ذوب‌آهن به شکست در فینال آسیا و شرایط روحی این تیم بستگی دارد یا خیر، گفت: به نظر من باید پرسپولیس از این فضا خارج شود. این حرف، منطقی برای فوتبال نیست. آن بازی تمام شده است و پرسپولیس باید شرایطش را برای لیگ آماده کند. اگر به این شکل پیش برود نتایج قابل قبول نیست و تیم لطمه می‌خورد. لیگ قهرمانان آسیا تمام شده است و چیزی که الان مهم است ادامه لیگ و قهرمانی در این مسابقات است.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این پرسش که به نظر می‌رسد جدایی بشار رسن نیز در عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس تأثیرگذار بوده است، گفت: من این را قبول ندارم. اگر قرار باشد یک بازیکن اینقدر در نتیجه‌گیری تأثیرگذار باشد، باید آن وقت کادر فنی را زیر سؤال برد. این نتایج و خلق نشدن موقعیت به بازیکن ربطی ندارد و کادر فنی باید خلق موقعیت را با دستورات تاکتیکی ایجاد کند. مگر یک بازیکن در زمین تعیین تکلیف می‌کند؟ این به سیستم و استراتژی کادر فنی برمی‌گردد. تمام طراحی‌های را اعضای کادر فنی انجام می‌دهند، نه یک بازیکن.

درخشان در مورد عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس در شش بازی گذشته لیگ برتر نیز توضیح داد: بله،‌ مهاجمان پرسپولیس خیلی ضعیف عمل کردند و باید خیلی بهتر از این باشند. آنها باید تلاش بیشتری کنند تا این نقطه ضعف را برطرف کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.