اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره مسائل رسانه‌ای انتخابات

0 25

فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه‌ای درباره شرایط و پروتکل‌های رسانه‌ای مربوط به انتخابات این فدراسیون و کاندیداهای پست هیئت رئیسه را اعلام کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شیوه نامه‌های رسانه‌ای فدراسیون فوتبال برای برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی تشریح شد.

بر این اساس و با توجه به آغاز ثبت‌نام نامزدهای پست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از روز 14 دی ماه سال 99 موارد ذیل اطلاع رسانی می‌شود:

1- با عنایت به لزوم حفظ و تأمین آرامش در فضای فوتبال کشور، کمیته‌های ذیصلاح فدراسیون مسئولیت رصد تمام مصاحبه‌های کاندیداهای هیئت رئیسه فدراسیون را بر عهده دارد و بر این اساس در صورت ایراد سخنان خارج از تعهدات، این کمیته‌ها موضوع را پیگیری خواهند کرد.

2- با توجه به محدودیت‌های محل استقرار ساختمان فدراسیون فوتبال و با توجه به مصوبه ستاد کرونا در فوتبال، امکان گفت‌وگو توسط خبرنگاران در محدوده و کوچه منتهی به ساختمان فدراسیون کما فی السابق وجود نخواهد داشت.

3- با تأکید بر ضرورت ارائه فرصت مناسب به تمام نامزدها، هماهنگی‌های آتی در این باره جهت ارائه برنامه‌های آنها توسط روابط عمومی فدراسیون به انجام خواهد رسید.

4- فدراسیون فوتبال مسئولیتی در قبال شایعات منتشره پیرامون برگزاری انتخابات ندارد و منابع رسمی فدراسیون تنها مراجع رسمی جهت اطلاع رسانی در این باره هستند.

5- فدراسیون در پایان مراحل بررسی نسبت به اطلاع رسانی درباره افراد تأیید صلاحیت شده از طریق دبیرخانه مجمع فدراسیون اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.