محرمی: پرسپولیس به یک برد نیاز دارد

0 22

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است اگر سرخپوشان یک پیروزی در لیگ برتر کسب کنند از نظر روانی به سطح بالایی خواهند رسید و راحت‌تر مسابقات آینده را پیگیری می‌کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مجتبی محرمی با تاکید بر این که پرسپولیس باید تا آخرین لحظه بازی تمرکز داشته باشد تا بتواند پیروزی را به دست آورد، به ایرنا گفت: به نظر می‌رسد عدم موفقیت در فینال لیگ قهرمانان آسیا روی عملکرد بازیکنان این تیم تاثیر منفی گذاشته است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس در نیمه اول دیدار با ذوب‌آهن عملکرد خوبی داشت اما در نیمه دوم در حملات خود موفق عمل نکرد و باعث شد تا ابتکار عمل را در اختیار حریف قرار دهد.

محرمی تصریح کرد: متاسفانه در بازی‌های اخیر پرسپولیس تاکتیک این تیم با افت فاحشی روبرو شده و این موضوعی است که باید از سوی کادر فنی قرمزپوشان مورد بازبینی قرار گیرد. انتظار از پرسپولیسی که در چهار دوره اخیر لیگ برتر به مقام قهرمانی رسیده این است که بهتر بازی کند.

وی تاکید کرد: جدایی «بشار رسن» در خط هافبک پرسپولیس تاثیر منفی گذاشته است اما باید این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن حل شود. پرسپولیس بازی‌های زیادی تا پایان فصل پیش رو دارد و باید این مشکل برطرف گردد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: به طور حتم اگر پرسپولیس یک پیروزی در لیگ برتر به دست آورد از نظر روانی به سطح بالایی خواهد رسید و راحت‌تر مسابقات آینده‌اش را پیگیری می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف سپاهان خواهند رفت.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.