کار در پرسپولیس سخت و لذتبخش استگل‌محمدی: مربیگری در بهترین باشگاه آسیا برای من افتخار است

0 10

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بزرگ‌ترین باشگاه آسیا مربیگری می‌کنم و این افتخار بزرگی است و در هر صورت امیدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با FIFA TV در خصوص سرمربیگری پرسپولیس، اظهار داشت: بخش زیادی از مردم ایران، پرسپولیسی هستند و این باعث افتخار من است که برای این مردم کار و تلاش می‌کنم.

وی افزود: در بزرگ‌ترین باشگاه آسیا مربیگری می‌کنم و این افتخار بزرگی است و در هر صورت امیدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم. واقعاً من و تمام همکارانم از جان مایه می‌گذاریم برای اینکه باعث افتخار و سربلندی پرسپولیس باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره هواداران این تیم گفت: کار در این تیم، واقعاً هم سخت و هم لذتبخش است. برای مردمی کار می‌کنید و زحمت می‌کشید که عاشق گرفتن جام و کسب افتخار هستند، عاشقانه این تیم را دوست دارند، با این تیم زندگی می‌کنند، به این تیم عشق می‌ورزند و این واقعاً ارزشمند است.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: با هیچ قیمتی نمی‌توان اینها را خرید و این عشق و علاقه‌ای که مردم به تیم دارند را با چیزی نمی‌توان عوض کرد. امیدوارم بتوانم خدمت‌گذار و باعث خوشحالی بیشتر هواداران باشم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.