حواشی دربی 94تدابیر شدید امنیتی اطراف ورزشگاه و آشتی کنان شکوری و عبدیان

0 6

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و دو تیم نود و چهارمین بازی خود را برگزار می کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، دربی 94 تا دقایقی دیگر برگزار می شود و حواشی بازی به شرح زیر است:

*در حالی که دیدار دو تیم به خاطر شیوع ویروس کرونا بدون هوادار برگزار می شود اما تعدادی از هواداران دو تیم مقابل در ورزشگاه حاضر شده اند.

*پلیس از ورود افراد متفرقه به ورزشگاه جلوگیری می کند.

*نیروهای امنیتی دور تا دور ورزشگاه حضور دارند.

*خودروهایی که به ورزشگاه وارد می شوند تحت تدابیر شدید امنیتی بازرسی شدند.

*  تعدادی از گزارشگران تلویزیونی مجوز حضور در ورزشگاه را پیدا نکرده و به آنها اجازه ورود داده نشد. نماینده شبکه خبر نیز با وجود تلاش فراوان، به دلیل نداشتن آیدی کارت نتوانست وارد مجموعه شود که البته رایزنی‌ها برای حضور این تعداد از گزارشگران در داخل مجموعه در حال انجام است.

* با وجود اینکه اعلام شد مهدی زاده گزارشگر جوان برنامه فوتبال برتر این دیدار را گزارش می کند اما وی این موضوع را تکذیب کرد. جواد خیابانی دیدار دو تیم را گزارش خواهد کرد.

* پیش از شروع مسابقه قرار است بازیکنان دو تیم با شاخه های گل به سمت جایگاهی که تصویر سردار قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده در آن قرار داده شده بروند.

*لیست بازیکنان و نیمکت نشینان دو تیم را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

*با توجه به لیست ارائه شده مشخص است علی شجاعی به دربی نرسیده است.

* ابراهیم شکوری معاون پرسپولیس هنگام ورود به جایگاه ویژه به سمت مهدی عبدیان رفت و با عضو هیات مدیره استقلال برخورد گرمی داشت. هر دو نفر که طی روزهای اخیر در فضای مجازی علیه یکدیگر موضع گیری کرده بودند با یکدیگر خوش و بش جالبی داشتند تا به این شکل به اختلافات پایان بدهند.

* محمد نادری مدافع فصل گذشته تیم استقلال با دسته گل به سمت گل محمدی رفت.

*رشید مظاهری در جریان بازی مرتب بر سر بازیکنان فریاد می زد و به آنها می گفت پاس بدهید.

* جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جایگاه ویژه بازی نظاره گر دیدار دو تیم شد.

* در دقیقه 30 بازی فکری باز هم به تصمیم کرمانشاهی اعتراض کرد و این بار داور به سرمربی استقلال کارت زرد نشان داد. این اقدام داور باعث عصبانیت شدید فکری شد و وی پایش را به زمین کوبید.

* بعد از گل دوم پرسپولیس به استقلال وحید امیری نیز پیراهن خود را بالا زد و شعار یا فاطمه زهرا را نشان داد. بعد از گل اول هم عبدی همین کار را انجام داد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.