چرا مصاحبه کنار زمین گل محمدی در سایت باشگاه پوشش داده نشد؟پاسخ به یک ابهام مهم

0 12
چرا مصاحبه کنار زمین گل محمدی در سایت باشگاه پوشش داده نشد؟پاسخ به یک ابهام مهم

میلاد اعظمی – خبرنگار: بعد از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی نود و چهارم که با گل ثانیه پایانی استقلال به ثبت رسید، یحیی گل محمدی و محمود فکری سرمربیان 2 تیم در گفت‌وگوی تلویزیونی صحبت‌ها و نقطه نظرات خود را در خصوص این بازی مطرح کردند. هنگامی‌که گل محمدی مشغول صحبت بود انتقادات تندی را علیه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و شخص مهدی رسول پناه مطرح کرد انتقاداتی که بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشت و بسیار دیده شد. پس از آن گل محمدی در نشست خبری هم دوباره این صحبت‌ها را مطرح کرد و از وزیر ورزش درخواست کرد تا هرچه سریع‌تر مهدی رسول پناه را از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برکنار کند .
بعد از صحبت‌های گل محمدی بود که موجی سنگین از طرف هواداران پرسپولیس در فضای مجازی ایجاد شد و هواداران با ترند کردن هشتگ اخراج رسول پناه پشت سرمربی خود درآمدند و خواستار این شدند تا رسول پناه از سمتش برکنار شود.
در این هیاهو بود که اعلام شد سایت باشگاه پرسپولیس مصاحبه کنار زمین یحیی گل محمدی را پوشش نداده و به خاطر همین ابهام به وجود آمد که به خاطر انتقادی که گل‌محمدی از رییس هیات مدیره باشگاه کرده این اتفاق رخ داده و مصاحبه او پوشش داده نشده است.
همین مساله باعث شد تا برای واکاوی درست موضوع به سراغ چند منبع معتبر برویم و از آن‌ها دلیل این کار و این ابهام را جویا شویم. یک منبع معتبر در این مورد به ما گفت: تا به حال سابقه نداشته در هیچ دوره‌ای در باشگاه پرسپولیس مصاحبه تلویزیونی کنار زمین سرمربی پرسپولیس با هر کیفیتی در سایت باشگاه یا جدیدا در اپلیکیشن باشگاه پوشش داده شود و این اصلاً عرف نیست. همیشه این بوده که نشست‌های خبری قبل و بعد از هر بازی توسط سایت باشگاه و اپلیکیشن باشگاه پوشش داده شود.
این منبع معتبر ادامه داد: نشست خبری بعد از بازی یحیی گل محمدی به‌صورت کامل در سایت باشگاه پرسپولیس و بدون هیچ کم و کاستی منتشر شد و به خاطر طولانی شدن نشست نسبت به بقیه مصاحبه‌ها منتشر شد. ازآنجایی‌که گل‌محمدی انتقاداتی را به مهدی رسول پناه داشته و از وزیر ورزش هم درخواست اخراجش را داشته در سایت منعکس‌شده و هیچ سانسوری هم در کار نبوده است. ضمن اینکه مصاحبه کنار زمین گل محمدی هم در همان خبر پوشش داده شد . هرچند هیچ‌وقت این کار در هیچ دوره در باشگاه پرسپولیس و در رسانه‌های باشگاه پرسپولیس انجام نشده بود.
به نظر می‌رسد این توضیح کامل نشان داد که دلیل تاخیر در پوشش صحبت‌های گل محمدی چه بوده است و خبری از سانسور یا عدم پوشش صحبت‌های گل محمدی به خاطر انتقاد به رییس هیات مدیره از طرف سایت باشگاه وجود نداشته است.
تمام اتفاقات بالا در شرایطی رخ داده که اختلاف شدید یحیی گل محمدی با هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و مخصوصاً مهدی رسول پناه کاملا علنی شده و باید ببینیم که آیا وزیر ورزش و جوانان برنامه‌ای برای تغییر در هیات مدیره پرسپولیس دارد یا خیر؟ هرچند به نظر می‌رسد با شرایطی که وجود دارد بهتر است این اتفاق رخ بدهد و حداقل مهدی رسول پناه از سمتش برکنار شود تا دیگر حاشیه‌ای از این‌طرف برای پرسپولیس به وجود نیاید و کادر فنی و بازیکنان هم تمام تمرکز و فکر خود را روی بازی بگذارند.
البته با توجه به اینکه هیات مدیره باشگاه استقلال تکمیل است و از چند عضو متمول و اقتصادی هم بهره می‌برد این انتظار وجود دارد که وزیر ورزش و جوانان هیات مدیره پرسپولیس را همانند هیات‌مدیره استقلال کامل کند و چند عضو اقتصادی و متمول را به هیات مدیره پرسپولیس اضافه کند تا پرسپولیس هم حداقل مشکلات مالی را نداشته باشد. اگر این اتفاق از سمت وزیر ورزش انجام شود حاشیه بزرگ از اطراف پرسپولیس برطرف خواهد شد و دیگرکسی کاری به آن برای دخالت یا تاثیر شخصی مثل مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت.

انتهای پیام/

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.