هیات‌مدیره پرسپولیس خوب کار نکرده استخان‌محمدی: با جدایی بشار، بازیسازی از دست رفت

0 12

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم از معدود فرصت‌های خود در دیدار برابر فولاد اسفاده کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسن خان‌محمدی درباره پیروزی پرسپولیس برابر فولاد به ایسنا گفت: پرسپولیس در مجموع موقیت زیادی ایجاد نکرد و فولاد هم خیلی قدرتی ظاهر شد. پرسپولیس سعی داشت از فرصت‌ها به خوبی استفاده کند که همین امر رخ داد و توانست از معدود فرصت‌های خود بهره ببرد و به گل برسد.

وی افزود: در نیمه اول بازی خوبی را شاهد نبودیم اما در نیمه دوم بعد از پنالتی فولاد شرایط بازی تغییر کرد و فشار روی پریسپولیس بیشتر شد. در ادامه پرسپولیس به خوبی توانست بازی را کنترول کند با گل‌ زنی نورالهی که خیلی هم تحت فشار بود، توانست سه امتیاز بازی را بگیرد.

خان‌محمدی ادامه داد: این بازی با دیدار برابر استقلال متفاوت و پرسپولیس بازی متفاوتی ارائه می‌کرد. فولاد قدرتی بازی می‌کرد که مقابل این نوع تیم‌ها باید شیوه خاص خودتان را داشته باشید. تیم‌های قدرتی فضا را می‌بندند و کار برای طراحی حمله سخت می‌شود. پرسپولیس به خاطر چند بازی اخیر که خوب نتیجه نگرفته بود، تحت فشار قرار داشت و به همین خاطر تلاش زیادی انجام داد که برنده بازی باشد. نکته مهم این دیدار شناخت از تیم حریف بود که نشان می‌داد کادر فنی پرسپولیس به خوبی حریف را آنالیز کرده تا با شناخت کامل برابر فولاد بازی کند. به همین خاطر نقاط ضعف و قوت حریف را به خوبی می‌شناخت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره هیات‌مدیره این باشگاه هم گفت: متاسفانه هیات‌مدیره باشگاه خوب عمل نکرده که منجر به بروز مشکلاتی شده است. سر منشا این مسائل هم همینی بود که آقای گل‌محمدی به آن اشاره کردند. این مشکلات روی روح و روان بازیکنان تاثیر گذاشته بود.

او ادامه داد: باید پذیرفت که با جدایی بشار رسن، بازیسازی را در پرسپولیس از دست دادیم. الان پرسپولیس نوع دیگری بازی می‌کند تا جای خالی رسن پر شود. پرسپولیس چند سال شاکله خود را حفظ کرد اما در این فصل شاکله تیم حفظ نشد و همین امر مشکلاتی را ایجاد کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.