عبداللهی: دنبال بازی پایاپای مقابل پرسپولیس هستیم

0 21

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تاکید کرد:‌ تیم ما نشان داده که مقابل تمام حریفان دنبال بازی پایاپای است و نام حریف برای ما تفاوتی ندارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حمید عبداللهی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس اظهار داشت:  تیم ما بعد از این هفته‌هایی که سپری کرد مقابل تیم گل‌گهر سیرجان بازی خوبی انجام داد برای این بازی آماده هستیم و تنها تیمی هستیم که به تیم گل‌گهر فرصت گلزنی ندادیم و در آن مسابقه نزدیک به 500 پاس دادیم. این امر نشان می‌دهد از لحاظ تاکتیکی به بلوغ نزدیک می‌شویم. چنین موضوعی برای گروه فنی ما به رهبری رسول خطیبی اتفاق خوشایندی است همچنان آینده تیم را روشن می‌بینم و فکر می‌کنم آنچه مدنظرمان است در آلومینیوم اجرا می‌کنیم.

وی افزود: مهم‌تر از هر موضوعی شجاع و نترس بازی کردن بازیکنان‌مان است. در فوتبال اتفاقات زیادی می‌افتد که ممکن است گاهی همراه و گاهی علیه ما باشد. مهم این است تفکرات تاکیتکی را در زمین بیاوریم و بچه‌ها با تمام وجود بازی کنند. این کار را را هم انجام می‌دهند.

مربی تیم آلومینیوم  تصریح کرد: در هفته گذشته خوب تمرین کرده و پرسپولیس را خوب آنالیز کردیم. مانند دیدار با گل‌گهر آماده یک نبرد پایاپای هستیم و می‌خواهیم با تمام وجود بازی کنیم ان‌شاءالله با دست پر از زمین بیرون بیایم و بتوانیم 3 امتیاز بازی را به دست آوریم.

عبداللهی درباره اینکه چه راهکاری برای مهار تیم پرسپولیس به عنوان یکی از قدرت‌های برتر فوتبال آسیا دارد، توضیح داد: فکر می‌کنم در بازی‌های گذشته نشان دادیم مقابل هر تیمی حرف‌هایی برای گفتن داریم. با اینکه مدت زیادی نیست آلومینیوم  اراک لیگ برتری شده اما نوع بازی تیم ما و تفکر رسول خطیبی که بازیکنان را به زمین می‌آورد نشان می‌دهد جلوی هر تیمی آماده رقابت پایاپای هستیم.

وی افزود: مقابل استقلال هم همین رویه را داشتیم با تمام وجود به زمین می‌رویم و اطمینان دارم مردم اراک می‌دانند آماده هستیم چنین کاری انجام بدهیم اما اینکه چه نتیجه‌ای به دست بیاید در مرحله دوم است. مهم این است با قدرت بازی کرده و فردا حتماً این کار را انجام خواهیم داد به عنوان تیم آلومینیوم  اراک حرف‌های زیادی داریم و دنبال بزرگ شدن تیم اراک هستیم.

مربی تیم آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: هدف ما این است مقابل پرسپولیس حرف برای گفتن داشته باشیم که تاکنون هم اینچنین بوده، پشتوانه آلومینیوم انرژی مردم است در این روزهایی که حال مردم شاید زیاد خوب نباشد امیدوارم بچه‌های ما را با یک نبرد پایاپای دل مردم اراک را شاد کنند.

عبداللهی درباره کمتر بازی کردن نفراتی مثل مرتضی آقاخان، محمد ایران‌پوریان و جابر انصاری در ترکیب آلومینیوم و احتمال حضور آنها مقابل پرسپولیس گفت: هر چیزی امکان دارد البته انصاری مصدوم نبود و ایران‌پوریان هم 2-3 هفته است با آلومینیوم تمرین می‌کند تنها مصدوم شدید ما محسن ربیع‌خواه است که وی هم تمرینات درمانی‌اش را آغاز کرده است تمام تلاش رسول خطیبی و تفکرات وی این است هر کسی در تمرین آماده باشد روز مسابقه در زمین بازی کند و امیدواریم تمام این بچه‌ها روز به روز بالاتر بیایند.

وی افزود: تمام نفراتی که اسم بردید بازیکنان بزرگی هستند و می‌دانند جایگاه‌شان کجا است در تمرینات تلاش می‌کنند و اطمینان دارم موقعی که به زمین بیایند بهترین کارایی خود را به نمایش می‌گذارند.

عضو کادر فنی آلومینیوم اراک درباره پرهیاهو بودن بازی تیم‌های رسول خطیبی در سال‌های اخیر مقابل پرسپولیس عنوان کرد: به هر حال حضور تماشاگران به فوتبال روح می‌دهد و مانند جریان خون در شریان بدن است. فکر می‌کنم مانند تیم‌هایی مثل آلومینیوم که پرتماشاگر هستند خیلی سخت است بدون تماشاگر بازی کنند زیرا آنها به بازیکن انگیزه می‌دهند و فوتبال را جذاب‌تر می‌کنند با این وجود مشکلات کرونایی سبب چنین مسائلی شده است.

عبداللهی تصریح کرد: امیدوارم با رعایت پروتکل‌ها از نیم فصل دوم هواداران کنارمان باشند برای ما فرقی ندارد پرسپولیس دو مدافع اصلی‌اش را داشته باشد یا نداشته باشد اگر با تمام نفرات بیاید آلومینیوم ‌اراک هستیم و سعی داریم با تمام قدرت کار کنیم و تأثیرگذار باشیم.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.