آلومینیوم اراک 2 – 1 پرسپولیس اولین باخت با یک لشگر غایب

0 33

تیم فوتبال پرسپولیس در قالب هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک رفت و مهمان این تیم بود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه ای این بازی به شرح زیر است:

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ دوشنبه: 99/11/06 

استادیوم: امام خمینی(ره) اراک

داور: سید وحید کاظمی

کمک‌ها: محمد عطایی و علی احمدی/ داور چهارم: عباس پورحیدری/ کمک داوران پشت دروازه: حمید حاج‌ملک و امیرسامان سلطانی

ترکیب آلومینیوم:حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان زاده(دقیقه 86 میثم مجیدی)، سیدمهدی حسینی، امید سینک(دقیقه 86 جابر انصاری)، میثم آقایی، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، امیرمحمد هوشمند، اسماعیل شریفات(دقیقه 74 مهدی قریشی)، حامد پاکدل(دقیقه 86 محمد علینژاد) و مصطفی احمدی/سرمربی :رسوا خطیبی

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، احسان حسینی، مهدی شیری ، سیامک نعمتی، سعید آقایی(دقیقه 85 علی شجاعی)، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، احسان پهلوان(دقیقه 57 امید عالیشاه)، احمد نوراللهی، وحید امیری (دقیقه 74 آرمان رمضانی) و مهدی عبدی(دقیقه 74 محمد مهدی مهدیخانی) / سرمربی : یحیی گل محمدی

 

اخطار:

  • آلومینیوم:اسماعیل شریفات(15)، حامد پاکدل (51)
  • پرسپولیس:کمال کامیابی نیا (60)،حامد لک

اخراج:

 

لحظات حساس:

دقیقه 15:پاس پهلوان به عبدی رسید اما ضربه این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 34:سانتر سعید آقایی را میلاد سرلک دریافت کرد و شوت کم جان او در اختیار بازیکنان آلومینیوم قرار گرفت.

دقیقه 38: ارسال احسان پهلوان از سمت چپ محوطه جریمه حریف با ضربه سر وحید امیری همراه شد و توپ این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55:شوت زمینی مهدی عبدی را دروازه بان آلومینیوم دفع ناقض کرد و بازیکن این تیم به کرنر فرستاد.

دقیقه 58:در شلوغی محوطه جریمه سیامک نعمتی ضربه آرامی به توپ نواخت که دوباره توپ در اختیار سرخپوشان قرار گرفت و پس از برخورد به امیری به خودش رسید و این بار با یک شوت محکم موجب تهدید دروازه حریف شد.

دقیقه 82: احمد نوراللهی که با پیشروی در محوطه جریمه خود را در موقعیتی عالی قرار داد اما دروازه بان آلومینیوم با عکس العملی فوق العاده ضربه کاپیتان سرخپوشان را مهار کرد.

شرح گل:

دقیقه7 (آلومینیوم 0 – 1 پرسپولیس):ارسال کرنر توسط احمد نوراللهی به کمال کامیابی نیا رسید و این بازیکن با ضربه سر این موقعیت را به گل تبدیل کرد.

دقیقه 20(آلومینیوم 1 – 1 پرسپولیس): ارسال سینک به درون محوطه جریمه با ضربه تمام کننده شاهین توکلی همراه و بازی موقتا به تساوی کشیده شد.

دقیقه 31( آلومینیوم 2 – 1 پرسپولیس): ارسال مجدد امید سینک از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر حامد پاکدل و باز شدن دروازه لک همراه شد.

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی به مصاف آلومینیوم رفت که به دلیل مصدومیت سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان دشواری هایی داشت.

تغییرات در خط دفاعی موجب شد تا در نیمه نخست سرخپوشان دو گل از روی توپ های هوایی دریافت کنند. نیمه نخست با نتیجه 2 بر یک به اتمام رسید.

نیمه دوم اما سرخپوشان موقعیت های فراوانی داشتند که با کم دقتی بازیکنان و همچنین درخشش دروازه بان آلومینیوم هیچ یک از این توپ ها تبدیل به گل نشد. بنابر این پرسپولیس بار دیگر در مسابقه ای ضرر کرد که در ابتدا آن را به نفع خود به جریان انداخته بود.

اولین باخت پرسپولیس موجب شد تا شاگردان گل محمدی با 2 بازی کم تر نسبت به رقبا با 15 امتیاز در رده نهم جدول قرار بگیرند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.