در حاشیه نشست خبری هفته دوازدهم لیگ برتر از سه امتیاز فولاد در زمین یخ‌زده تا شکست نفت به تجربه سپاهان

0 43

رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ برتر امروز با برگزاری سه دیدار به پایان رسید تا سپاهان، فولاد و آلومینیوم اراک به سه امتیاز جذاب دست پیدا کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بخشی از صحبت‌های سرمربیان در پایان دیدارهای هفته یازدهم را در ادامه می‌خوانید.

سیروس پورموسوی، سرمربی نفت آبادان بعد از شکست 2 بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: به تیم خوب سپاهان تبریک می‌گویم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجودشان بازی کردند. همه دیدند چقدر شناور و خوب بازی کردیم ولی این بازی با نتیجه همراه نشد متاسفانه ما به تجربه سپاهان باختیم. به مساوی هم راضی نبودیم و به دنبال برد بودیم. پورموسوی بعد از بیان این جملات نشست را ترک کرد و سوالی از سرمربی پرسیده نشده است.

محرم نوید‌کیا، سرمربی سپاهان هم بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل نفت آبادان در نشست خبری بیان کرد: تا به حال یاد نداریم که سپاهانی‌ها وقت‌کُشی کرده باشد. من درک تان می‌کنم تیم تان را دوست دارید و احساساتی هستید. من چنین سبک بازی را دوست نداریم. خلعتبری در نیمه اول دو بار مصدوم شد و احساس کردم می‌تواند در نیمه دوم بازی کند اما دقیقه 48 دست بلند کرد و تعویض شد چون مشکل داشت. شایان مصلح هم مشکل دارد و باید پزشکان بررسی کنند. من چنین سبک فوتبالی را دوست ندارم و اگر بازیکنانم افتادند، آسیب دیدند. من مخالف چنین سبک‌هایی هستم و قطعا چنین بازی که شما می‌گویید از بازیکنانم سر بزند خودم نفر اولی هستم که جلویشان می‌ایستم. این نوع بازی برای تیم‌هایی است که برنامه ندارند و در واقع فوتبال جهان سومی است که خودتان را بیندازید و این نیمکت با آن نیمکت بحث کند و قطعا بازیکنانم چنین روشی بازی نمی‌کنند. امکان ندارد چنین سبک بازی داشته باشیم که بازیکن خودش را بیندازد و دکتر به زمین بیاید.

رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم هرمزگان هم بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس عنوان کرد: ما تغییراتی در ترکیب تیممان داشتیم چون نسبت به تیم حریف نفراتمان را انتخاب کردیم. در بخش دفاعی تمام بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند و به جز گل پرسپولیس موقعیت آنچنانی خطرناکی به حریف ندادیم. بعد از آن 2 گل زدیم و یکی دو موقعیت گل داشتیم که به ثمر ننشست. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد ولی ما آنها را خوب آنالیز کردیم. می‌دانستیم آنها در کانالها خوب کار می‌کنند و خوب شوت می‌زنند به همین دلیل این کانالها را بستیم و اجازه فرصت به آنها را ندادیم. در مجموع در کار دفاعی خوب بودیم.

سعید اخباری، سرمربی ماشین‌سازی هم پس از شکست مقابل فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر بیان کرد: من این برد را به فولاد تبریک می گویم و به هواداران اصیل ماشین‌سازی از طرف خودم و بازیکنان عذرخواهی می‌کنم. خیلی زود تنبیه شدیم به خاطر گلی که زود دریافت کردیم. زود به بازی برگشتیم اما از خودگذشتگی بازیکنانمان کم بود. به هر دری زدیم بسته بود و نشد. امیدوارم بعد از این باخت خوب ریکاوری کنیم و آماده بازی بعدی شویم چون این بازی دیگر بر نمی‌گردد.

جواد نکونام، سرمربی فولاد هم گفت: می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی است. گفته بودم با توجه به شرایط ماشین سازی بازی سختی است. زمین و هوا منفی 12 بود و می دانستیم زمین یخ می زند. کیفیت فنی ما را پایین آورد. دوست داریم روی زمین بازی کنیم و همین به ضرر ما شد. می دانستیم ماشین سازی مقابل تیم های بزرگ خوب بازی کرده و حتی در باخت هم حریفان را با سختی مواجه کرده است.

نتایج سه دیدار امروز رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ برتر 

ماشین‌سازی ‌تبریز صفر – فولاد یک
آلومینیوم اراک 2 – پرسپولیس یک
صنعت نفت آبادان یک – سپاهان 2

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.