نعمتی: 90 درصد پنالتی ماشین سازی درست نبود

0 47

بازیکن پرسپولیس گفت: صد در صد نه اما 90 درصد پنالتی ماشین سازی درست نبود.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، سیامک نعمتی پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و خدارا شکر که توانستیم این بازی را ببریم و این پیروزی را تقدیم روح آقا مهرداد می‌کنیم. جای ایشان خالی و به خانواده ایشان تسلیت می‌گویم. امیدوارم با قهرمانی پرسپولیس روح ایشان را شاد کنیم.

وی درباره صحنه پنالتی ماشین سازی گفت: من خودم هم متوجه نشدم که من پنالتی کردم یا بازیکن حریف زمین خورد. داور نگفت که چه اتفاقی افتاد اما گفت که دو نفری بازیکن حریف را پرس کردیم. نمی‌گویم 100درصد پنالتی نبود اما 90 درصد پنالتی رخ نداد.

نعمتی در پاسخ به این سوال که مقابل تیم قعرنشین ماشین سازی سخت بازی را بردند، عنوان کرد: انتظارات از پرسپولیس بالا است و فشار روی تیم زیاد شده و هواداران باید کمک و حمایت کنند فشار از این تیم برداشته شود، شک نکنید که ما برای قهرمانی می‌جنگیم.

بازیکن پرسپولیس درباره اعتراض بازیکنان ماشین سازی نسبت به عدم اعمال فیرپلی توسط بازیکنان پرسپولیس که منجر به گل دوم قرمزپوشان گفت، عنوان کرد: فیرپلی به این است که 90 دقیقه بازی کنی اما نه اینکه هر 5 دقیقه یک بار دو بازیکن خود را به زمین بیاندازند. اگر این بازی جوانمردانه است آن‌ها هم باید جوانمردانه بازی می‌کردند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.