گل‌محمدی: گلزنی در دقیقه ۲۵ برای ما خوشایند بود

0 9

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دقیقه ۲۵ برای ما خوشایند بود و خوشحالم که توانستیم سه امتیاز دیدار با ماشین‌سازی را بگیریم.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، یحیی گل‌محمدی پس از برتری تیمش برابر ماشین سازی در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ابتدا پیش از همه چیز باز هم درگذشت مهرداد میناوند را به همه اهالی فوتبال و خانوداه او تسلیت می گویم. در نیمه اول بازی خوبی را ارائه دادیم. دقیقه ۲۵ امروز برای ما خوشایند بود و از اینکه در این دقیقه به گل رسیدیم خوشحال هستیم. نیمه دوم ماشین سازی برای جبران گل جسارت بیشتری به خرج داد و فشار زیادی آورد.

وی در مورد صحنه اعلام پنالتی به نفع ماشین سازی افزود: روی پنالتی که علیه ما گرفته شد اعتراض داریم. آنچه ما از بیرون دیدیم پنالتی نبود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: ماشین سازی در نیمه دوم عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و با توجه به فرصت طلبی بازیکنانمان توانستیم بازی را ببریم و در نهایت سه امتیاز را بگیریم.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر برابر ماشین سازی قرار گرفت که با دو گل وحید امیری و احمدنوراللهی حریفش را شکست داد. پیمان بابایی زننده تک گل ماشین سازی در این مسابقه بود.

پرسپولیس با این پیروزی به امتیاز ۱۸ رسید و تا رتبه پنجم رسید و با توجه به دو بازی کمتر نسبت به سایر بالانشینان، امیدهایش افزایش یافت. ماشین‌سازی هم چهار امتیازی باقی ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.