هفته چهاردهم لیگ برتردربی اصفهان و خوزستان برای صعود

0 20

هفته چهاردهم لیگ برتر امروز با برگزاری ۶ دیدار پیگیری می‌شود و به کار خود پایان خواهد داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در اولین روز از رقابت‌های هفته چهاردهم دیروز (پنجشنبه) دو دیدار برگزار شد و سایر دیدارها هم عصر امروز برگزار می‌شود. در تبریز تراکتور میزبان پرسپولیس بود و با نتیجه یک بر صفر سه امتیاز خانگی را از دست داد. با این نتیجه شاگردان گل‌محمدی ۲۱ امتیازی شدند و در رده چهارم قرار گرفتند. تراکتور هم با ۱۹ امتیاز ششم شد.

در دیگر دیدار دیروز هم تیم‌های شهرخودرو خراسان و مس رفسنجان در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت، شاگردان ربیعی موفق شدند با یک گل پیروز میدان باشند. شهرخودرو با این شکست ۱۸ امتیازی باقی ماند و در رده دهم جدول قرار گرفت. مس رفسنجان نیز ۱۹ امتیازی شد و به رده هفتم رسید.

در دیدارهای امروز هم دو دربی حساس در اصفهان و خوزستان برگزار می‌شود. در اصفهان شاگردان رحمان رضایی هفته گذشته بالاخره به اولین برد خودشان دست پیدا کردند و نیاز دارند با گرفتن سه امتیار امروز به وضعیت‌شان در جدول سر و سامان دهند. سپاهان اما، هفته گذشته شکست عجیبی برابر شهر خودرو تجربه کرد که دور از ذهن بود. سپاهانی که می‌توانست از توقف استقلال استفاده کند و به صدر جدول برود، 3 بر یک مقابل تیم مشهدی شکست خورد. شاگردان محرم نویدکیا که باید پس از این دیدار آماده بازی با استقلال شوند، چاره‌ای جز پیروزی مقابل دیگر تیم اصفهانی ندارند.

دربی خوزستان هم در شرایطی برگزار می‌شود که هر دو تیم خودشان را مدعی معرفی کرده‌اند. صنعت نفت قصد دارند در زمین خودش فولاد را شکست دهد و در بالای جدول باقی بماند. فولاد 19 امتیازی هم در رده پنجم قرار دارد و برای صعود در جدول فقط باید سه امتیاز را کسب کند.

برنامه دیدارهای هفته چهاردهم در روز دوم 

ذوب آهن – سپاهان، ساعت 15:00
آلومینیوم اراک – سایپا،  ساعت 15:00
پیکان – ماشین‌سازی‌تبریز، ساعت 15:00
گل گهرسیرجان – نفت‌ مسجدسلیمان، ساعت 15:30
صنعت نفت آبادان – فولاد ساعت 16:00
استقلال – نساجی مازندران، ساعت 17:00
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.