پرسپولیس با جذب یکی دو بازیکن جدید، قهرمانی خود را تضمین می‌کندذوالفقارنسب: حسینی تمام‌نشدنی است

0 37

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد شاگردان یحیی گل‌محمدی با جذب یک مدافع و یک مهاجم، می‌توانند قهرمانی خود را در لیگ برتر تضمین کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: دو تیم بازی با برنامه‌ای ارائه کردند. مس رفسنجان خوب امتیاز گرفته و اگر به مسیر فعلی خود ادامه دهد، می‌تواند جایگاه خوبی در جدول کسب کند. پرسپولیس نشان داد خیلی خوب از امکانات خود استفاده می‌‌کند و مشخص بود کادر فنی، برنامه‌های مس را به‌خوبی تحلیل و بازیکنان را توجیه کرده بود. معلوم بود پرسپولیس در ابتدا داشت مس را سرگرم می‌کرد و به این تیم اجازه می‌داد کارهای معمولی خود را در زمین خود انجام دهد. این موضوع میان مربیان مرسوم است که پرسپولیس از پس آن برآمد.

وی با بیان اینکه شاگردان گل‌محمدی می‌دانستند مس در فاز تهاجمی عملکرد بسیار خوبی دارد، با تمجید از کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: جلال حسینی یک بازیکن بسیار فداکار، عاقل،‌ باهوش و تمام‌نشدنی برای پرسپولیس است که شش تا هفت امتیاز را مدیون او هستیم. حسینی عملکرد بسیار خوبی در زمین دارد و حاشیه‌های تیم را کاهش می‌دهد. او یکی از سرمایه‌های باشگاه است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به کمبودهای تیم گل‌محمدی در زمین بیان کرد: خیلی‌ها نتیجه مساوی را پیش‌بینی می‌کردند، اما این پیروزی می‌تواند مسیر روزهای آینده پرسپولیس را هموار کند. بازیکنان به این نتیجه رسیده‌‌اند هر کسی خوب باشد، در زمین بازی می‌کند و کادر فنی هم عملکرد خوبی دارد. با جذب یکی دو بازیکن جدید، از جمله مدافع میانی باتجربه و جوان و یک مهاجم ششدانگ، پرسپولیس می‌تواند ادامه مسیر خود را برای قهرمانی لیگ برتر تضمین کند.

ذوالفقارنسب در مورد از دست رفتن موقعیت‌های پرسپولیس و اینکه تیم باتجربه‌تری ممکن است بتواند اختلاف یک گل را جبران کند، خاطرنشان کرد: با این موضوع موافق هستم، اما کمتر تیمی در ایران وجود دارد که در همه زمینه‌ها به تکامل لازم رسیده باشد. کمال کامیابی‌نیا در پُست غیرتخصصی خود یعنی در دفاع میانی به میدان می‌رود. تیم شخصیت حقیقی خود را پیدا کرده و حریفان می‌دانند شکست پرسپولیس بیشتر از سه امتیاز ارزش دارد. می‌دانستم بازی با مس رفسنجان بسیار سخت است و اخراج بازیکن مس هم به سود پرسپولیس بود.

وی درباره اینکه پرسپولیس با برتری در هر دو دیدار باقیمانده خود در نیم‌فصل اول به صدر جدول می‌رسد، خاطرنشان کرد: هر بازی برای پرسپولیس حکم فینال جام را دارد. لیگ برتر برای پرسپولیس و تیم‌هایی که فصل گذشته بازیکنان زیادی از دست دادند، سخت شده است و فکر نمی‌کردم پرسپولیس چنین جایگاهی داشته باشد. این نشانه هوشمندی و علاقه بالای بازیکنان و عملکرد خوب کادر فنی است. نمی‌دانم مدیران باشگاه به‌خوبی از تیم حمایت می‌کند یا خیر، اما اگر حمایت‌ها درست باشد، پرسپولیس با شرایط روانی بهتری به میدان خواهد رفت.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.