منتظریم پول به حساب بودیمیر بنشیندشکوری: هواداران سرخآبی را به آرامش دعوت می‌کنم

0 40

سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس تسویه حساب با ماریو بودیمیر خبر داد و گفت: منتظر هستیم پول به حساب او بنشیند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ابراهیم شکوری در گفت و گوی رادیویی اعلام کرد: پرونده بودیمیر بسیار بزرگ و سنگین است اما نکته مثبت،  اتحاد در خانواده پرسپولیس است تا از این مشکلات عبور کنیم. بودیمیر پرونده ۱۵ میلیاردی دارد که پول او در حال پرداخت است. تهیه این پول و انتقال آن با توجه به تحریم‌ها، ۲ موضوع مهم بود و طبق اعلام وکیل بودیمیر ۳۱۵ هزار یورو به حساب او نشسته است. مابقی پول هم پرداخت شده اما کمی زمان‌بَر است تا به حساب او بنشیند. مشکلی از بابت این پرونده وجود ندارد و توانستیم با کمک خانواده پرسپولیس از این پرونده هم سر بلند بیرون آییم.

وی در مورد اینکه باشگاه در حالی که پولی در حسابش نبوده،  چگونه توانسته هم «مهدی ترابی» را جذب کند و هم پول «ماریو بودیمیر» را بپردازد، گفت: کسانی که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند اگر کمی با شرایط درآمدزایی آشنا باشند می‌دانند که پرسپولیس به عنوان قهرمان چهار دوره فوتبال ایران و نایب قهرمان ۲ سال فوتبال آسیا چه از نظر ارزی و چه از نظر ریالی درآمدهایی داشته است. شاید پرسپولیس جزو معدود باشگاه‌هایی بوده که توانسته برای ایران ارز آوری داشته است. با توجه به هواداران میلیونی،  این که درآمد ما نسبت به سایر باشگاه‌ها بیشتر باشد طبیعی است و اگر غیر از این باشد باید شک کنیم.

شکوری همچنین خاطر نشان کرد: تاکنون نتوانسته‌ایم پاداش آسیایی را دریافت کنیم، اما با رایزنی «جعفر سمیعی» مدیرعامل و «مجید صدری» رییس هیات مدیره و سایر اعضای هیات مدیره توانستیم این مشکل را حل کنیم و هواداران از عملکرد مدیریت راضی هستند. مدیران فعلی باشگاه روزی ۱۸ ساعت تلاش می‌کنند تا این مشکلات حل شود. موضوع مهم این است که مدیریت باشگاه در کنار هواداران و بازیکنان، مشکلات را مدیریت می‌کنند و این آرامش حاصل تلاش یک گروه بزرگ است.  حضور در فینال آسیا نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای کشور درآمد ارزی ایجاد کرده است و این جای تقدیر دارد. هواداران ما را حمایت و کمک کنند که به آن نیاز داریم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: نتایج تیم هم بسیار خوب بوده،  اما تا پایان فصل کار سختی در پیش داریم. در مورد مبالغ باید بگویم که باشگاه پرسپولیس و استقلال به عنوان باشگاه‌هایی که هواداران میلیونی دارند کمک زیادی دریافت می‌کنند. باشگاه استقلال و پرسپولیس  باشگاه هایی که نه خصوصی هستند و نه دولتی هستند و نه ردیف بودجه دارند.

وی در مورد ربط دادن محرومیت «گادوین منشا» بازیکن گل‌گهر به پرسپولیس، گفت: نمی‌خواهم در مورد این مسائل صحبت کنم. اگر به گذشته پرسپولیس نگاه کنیم، منشاء زمانی که در پرسپولیس بود به خاطر مدل مویش تذکر کتبی گرفته بود. سیستم فوتبال دارای ارکان قضایی است. کاملا تابع قوانین و فدراسیون فوتبال هستیم و قضاوت را به مردم می‌سپاریم.  از مطرح شدن این حرف‌ها تعجب می‌کنم.

شکوری در مورد اتفاقات حاشیه‌ای که از سوی هواداران ۲ تیم رخ داده، گفت: «جعفر سمیعی» روز گذشته و قبل از دیدار با پیکان به عیادت احمد مددی رفت. اگر رقابت و کری است در زمین مسابقه و در چارچوب و قائده است. پیگیر وضعیت احمد مددی و حنیف عمران‌زاده بودیم. از هواداران درخواست کردیم فقط باشگاه خودشان را تشویق کنند. قدرت ما در آرامشی است که وجود دارد. هر موردی باشد از طریق قانون پیگیری می‌کنیم. هواداران را به آرامش دعوت می‌کنم.

وی در پاسخ به سووالی در مورد نگرانی هواداران در رابطه با پیروزی‌های یک بر صفر این تیم اظهار داشت: شرایط اینگونه‌ هم که مطرح می‌شود، نیست. خودم قبل از اینکه به باشگاه بیایم هوادار این تیم بودم. ۴ پیروزی متوالی کسب کردیم. با توجه به فشردگی بازی‌ها پس از فینال آسیا، تیم نتایج خوبی گرفته و باید از همه بازیکنان، کادر فنی و هواداران تشکر کنیم که تلاش می‌کنند. پیام‌هایی که ما می‌گیریم مثبت است. بازیکنان پرسپولیس جزو بهترین‌های ایران و آسیا هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.