جسد دستیار کارلوس کیروش در خانه اش پیدا شدمرگ مشکوک مربی سابق ذوب‌آهن

0 15

مربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن ایران و دستیار کارلوس کیروش در تیم ملی کلمبیا به طرز مشکوکی درگذشت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، جسد «‌دز مک آلینان» رسانه‌های ایرلندی ضمن اعلام این خبر نوشتند: مربی دروازه‌بان‌های ذوب‌آهن و دستیار کیروش در تیم ملی کلمبیا در خانه‌اش در ایرلند پیدا شده است و طی چند ساعت گذشته اخباری شنیده شده است که این مربی دست به خودکشی زده است.

این مربی که در تیم ملی کلمبیا دستیار کارلوس کیروش سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران بود، سابقه حضور در کادر فنی تیم ذوب‌آهن و دستیاری امید نمازی در این تیم را هم دارد.

امید نمازی سرمربی سابق ذوب آهن هم درباره فوت این همکار سابقش گفته «وقتی من رفتم، او دو بازی هم با منصوریان ماند و از آنجا راهی کلمبیا رفت. او با کیروش ارتباط پیدا کرد و به کلمبیا رفت. دز درگیر افسردگی بود. این اواخر در کلمبیا به کوید 19 مبتلا شد و به او رسیدگی نشد. بعد از اخراج کارلوس کی روش هم در مسائل مالی اذیت شده و فدراسیون کلمبیا در پرداخت به او سخت گرفته بود. یک مساله دیگر هم اینکه پایش مصدوم شده بود و دکتر به او اعلام کرده که آرتروز دارد و ممکن است کار به جایی برسد که او حرفه اش را رها کند. این موضوع هم به افسردگی بیشتر او کمک کرد.»

«ما هم خیلی با او صحبت کردیم اما به قول امریکایی ها جهان او خیلی تاریک بود و هر چه سعی کردیم ذهن او را مثبت کنیم، انگار اثری نداشت. و در نهایت امروز صبح مثل اینکه خودکشی کرد. این خیلی دردناک است .من بارها به او گفتم به یک متخصص مراجعه کن تا درمان شوی ولی گوش نمی‌داد. این اواخر خیلی امید به زندگی نداشت و می‌‎گفت من کارم را از دست دادم و آینده ای برای خودم نمی‌بینم. در صورتی که رزومه او را که می‌دیدی واقعا خوب بود. من سعی می کردم روی این مسائل بیشتر با او صحبت کنم و او را به آینده امیدوار کنم اما نشد که نشد.»

او با ابراز تاسف مجدد از فوت مک آلینان عنوان کرده «دز 53 ساله بود اما خیلی ها که او را می‌دیدند و حتی در ذوب آهن که بود اگر از دوستان بپرسید خیلی به خودش می‌رسید و ورزش سنگین می کرد و همه می گفتند انگار 40 ساله است. اما افسردگی چیز عجیبی است .همانطور که به اصطلاح در موفقیت ها بالا و بالا هستی، برعکس آن هم هست و وقتی از کار بیرون هستی و زیر فشار هستی، این اتفاقات برای ورزشکاران زیاد می افتد. مایکل فلپس که قهرمان شنای امریکاست خودش یکی از کسانی که افسردگی پیدا کرد.»

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.