عزیزی خادم: من و بهاروند اعتماد کامل و متقابل به یکدیگر داریم

0 32

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: من و بهاروند اعتمادی متقابل و کامل به یکدیگر داریم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شهاب‌الدین عزیزی خادم امروز (دوشنبه) به همراه حیدر بهاروند، کاظم طالقانی، منصور قنبرزاده، طهمورث حیدری در سازمان لیگ فوتبال ایران حاضر شد و با مدیران و پرسنل سازمان لیگ دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این نشست صمیمانه حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ ضمن خیرمقدم به عزیزی خادم و تبریک انتخاب ایشان به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: عزیزی خادم ۴ ساله در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حضور داشته‌اند و حتی در هیات مدیره باشگاه‌ها نیز حضور داشته‌اند و با فوتبال کاملا آشنایی دارند.

وی افزود: سازمان لیگ محور برگزاری مسابقات فوتبال در کشور است و سالیانه حدود ۵ هزار مسابقه برگزار می‌کند و پرسنلی متخصص و کارآمد دارد. در فصل گذشته با ایجاد شرایط کرونایی و در روزهایی که اکثر فدراسیون‌های ورزشی مسابقات خود را تعطیل کردند سازمان لیگ فوتبال ایران با همکاری هیات های فوتبال و باشگاه ها مسابقات لیگ برتر را برگزار کرد و الگویی برای سایر فدراسیون ها شد و در این فصل نیز مسابقات باشگاهی در تمامی رده‌های لیگ برتر تا لیگ یک، دو و دسته سوم در حال برگزاری است.

رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه اظهار کرد: باید از جناب بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ تشکر کنم و ۴ سال در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خدمت ایشان بوده ام. باید همواره نگاهی آگاهانه، واقع گرایانه با موضوع ها داشت و یکسال گذشته یکی از سخت ترین سال های فوتبال کشور بوده است. به جز بحث انتشار ویروس کرونا و مشکلات برگزاری مسابقات ، ایشان سرپرستی فدراسیون فوتبال را نیز برعهده داشتند که صبورانه و با تدبیر مسایل را مدیریت کرده اند. ایشان مدیری عمل گرا هستند. تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال نیز برگ زرینی در تاریخ ورزش کشور است.

عزیزی خادم تصریح کرد: من و جناب بهاروند اعتمادی متقابل و کامل به یکدیگر داریم. فدراسیون فوتبال نقش استراتژیک در فوتبال را دارد و اصل و قلب فوتبال سازمان لیگ است. برگزاری حدود ۵ هزار مسابقه کار بسیار بزرگی است.

وی ادامه داد: ما قطعا نظارت خوبی انجام خواهیم داد و با فساد مقابله و مبارزه خواهیم کرد و به هیچ عنوان فساد در فوتبال را برنمی تابیم و جناب بهاروند در این موضوع از بنده جلوتر وپیشروتر هستند. مسیر سختی برای رشد و توسعه فوتبال داریم. مدیران و پرسنل سازمان لیگ مورد اعتماد بنده هستند.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: پرسنل سازمان لیگ فوتبال ایران و فدراسیون باید بر مبنای دانش بنیان حرکت کنند و دوره های مدیریت برای آنها برگزار می کنیم و دانستن زبان انگلیسی نیز باید در اولویت پرسنل باشد. ما هم تلاش می کنیم در زمینه تامین معیشت پرسنل حداکثر توان خود را به کاربگیریم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام علیپور، سهیل مهدی مدیر مسابقات، زهره هراتیان و فریبرز محمودزاده نقطه نظرات خود را به نمایندگی از پرسنل و مدیران سازمان بیان کردند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.